Skocz do zawartości
nowy57

ICS4.0 i9220ZCPL2 (leak chinese) dla GALAXY NOTE

Rekomendowane odpowiedzi

KK88

A jak wygląda kwestia kompatybilności programów? Nie ma żadnych problemów, by od razu wgrywać (czy to z marketu, czy apk, czy przygotowanego backupa) programy typu Swiftkey, Dolphin, Firefox, GG, Skype, jakieś gry itd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho
    rozumiem że jeżeli będe wgrywał rom mobile odinem licznik flashowań się nie zwiększy?

Sprawdziłem i jednak zwieksza

na jaki custom wrzucałeś ICS?Czy wykonywałes jakieś"specjalne"zabiegi przed i po wgraniu?

Wystarczy profilaktycznie backup poprzedniego romu zeby bylo do czego wrocic jak cos sie nie spodoba w chinolu, no i warto choc nie trzeba wipe przed instalacją.

Dolphin, Firefox, GG, Skype, jakieś gry itd?

Mam te co wyżej i wszystko ok. Z innymi też nie powinno być problemów. Dodatkowo dolphin dostał mega kopa w porównaniu do gingera tylko że nie skaluje już czcionki w locie przy powiekszaniu.

Zauwazylem ze nie dziala host usb. Ktos potwierdzi? Wykrywa kabelek po podlaczeniu ale nie widzi pen drive ani myszki .

Edytowane przez Daisho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    nowy57 - rozumiem że jeżeli będe wgrywał rom mobile odinem licznik flashowań się nie zwiększy?

zwiekszy sie odinem na pc co napisalem w pierszym poscie, mobile odinem nie powinien sie zwiekszyc

nowy57 na jaki custom wrzucałeś ICS?Czy wykonywałes jakieś"specjalne"zabiegi przed i po wgraniu?

wrzucalem na cassie xtra lite , zadnych specjalnych zabiegow , wrzucajac mobile odinem zaznaczyem "clear cache and dalvik "

Edytowane przez nowy57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Może lamelskie pytanie-ale w której zakładce mobile odin zaznaczyć plik *.tar???:o cofam-juz znalazłem!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PS. jedyna rzecz ktora mnie wkurza w tej wersji ICS to ze przy polaczeniu przychodzacym nie wyswietlaja sie nazwy z kontaktow ksiazki tel

Problemem jest format zapisu numeru telefonu w kontaktach? Czy po prostu nie ma identyfikacji i tyle. Ta wiadomość powstrzymuje mnie przed wgraniem tego romu, identyfikacji numeru jest dla mnie bardzo ważna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    Problemem jest format zapisu numeru telefonu w kontaktach? Czy po prostu nie ma identyfikacji i tyle. Ta wiadomość powstrzymuje mnie przed wgraniem tego romu, identyfikacji numeru jest dla mnie bardzo ważna ;)

szczerze to sie tym glebiej nie bawilem ..

po prostu przychodzi polaczenie i nie wyswietla sie nazwa kontaktu ..

w druga strone jest OK , czyli :

ty wybierasz kogos z ksiazki zatwierdzasz zielona sluchawka i nazwa kontaktu sie wyswietla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Nie mam klawiatury po p[olsku tylko EN.Wszystko wg.tutka nowy57 ????telefon nie widzi plików apk???

Edytowane przez TomSy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tasma

Plus przesyla do sluchawki numer dzwoniacego w formacie 666 777 888 (bez +48). Jeśli w kontaktach bedziesz mial wpisane 666 777 888 to sie zidentyfikuje, a jesli w kontaktach bedziesz mial +48 666 777 888 to sie nie zidentyfikuje. Sprawdzilem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Plus przesyla do sluchawki numer dzwoniacego w formacie 666 777 888 (bez +48). Jeśli w kontaktach bedziesz mial wpisane 666 777 888 to sie zidentyfikuje, a jesli w kontaktach bedziesz mial +48 666 777 888 to sie nie zidentyfikuje. Sprawdzilem.

W takim razie robię back up i wrzucam na próbę ten soft. Możesz tylko jeszcze sprawdzić czy działa nagrywanie filmów? Bo w necie są dwie wersje, że działa i nie działa ;)

Wrzuciłem, fakt chodzi płynnie, ale nie działa mi galeria ani filmy :/ Pobawię się jeszcze trochę ale raczej wrócę na Darky'ego i poczekam na jakąś stabilną wersję.

Edytowane przez kondziu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Panowie, dziś sprawdzałem i nie mam tak jak wyżej. Gdy dzwoni ktoś ze znajomych których numery mam zapisane pojawia się kontakt i zdjęcie a nie ciąg cyfr. Może to kwestia wyswietlania kontaktów z SIM lub googole. Ja mam wyświetlane tylko te z google.

Po za tym info o baterii: przez noc bez wifi i danych sieci, tryb GSM/2g przez ok 9godzin spadło 2%, dziś przez dzień głownie sms/dolphin wyświetlacz 3h 28 min i w tej chwili zostało jeszcze 27% Wiec jesli chodzi o baterie to nie jest źle i nie rozumie głupiego pisania że przez noc spada 50% bez przesady.

Wrzuciłem, fakt chodzi płynnie, ale nie działa mi galeria ani filmy :/

Stockowa app od filmów nie działa to fakt ale kto tego używa? Polecam wrzucić Mx Video player tam śmiga każdy film, napisy, sreaming video.

---------- Post dołączono o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Dodatkowo ICS rocket:

[02/20/12][Team Rocket ROM][open beta ICS v4.0.3 for Samsung Galaxy Note] - xda-developers

Ściągam i zobacze co tam pozmieniali ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi