Skocz do zawartości
nowy57

ICS4.0 i9220ZCPL2 (leak chinese) dla GALAXY NOTE

Rekomendowane odpowiedzi

TomSy

No to nie wiem juz o co kaman.Zastanawia mnie ilość aplikacji które wyświetlają się w titanum backup,a których to nie widać w systemie???np.music FX itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho
    Daisho podziel sie opiniami o ICS rocket.Czy robił ktoś z was całkowity reset fona np.kodem Robiłem full wipe i tel dalej się wiesza na odebraniu rozmowy(po prostu nie mogę odebrać rozmowy)

No niestety ten rocket to strata czasu bo nie ma telefonu, poza tym nie wnosi nic szczegolnego oprocz zmiany wygladu ustawien ( usuneli ikonki zeby nie kojarzylo sie tak z TW) poza tym zbugowany aparat nie wlacza sie na pelnym ekranie tylko w okienku i brak S memo itd. Siedzial w telefonie z 5 min wiec wiecej nie powiem.

No to nie wiem juz o co kaman.Zastanawia mnie ilość aplikacji które wyświetlają się w titanum backup,a których to nie widać w systemie???np.music FX itp

---------- Post dołączono o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Daisho podziel sie opiniami o ICS rocket.Czy robił ktoś z was całkowity reset fona np.kodem Robiłem full wipe i tel dalej się wiesza na odebraniu rozmowy(po prostu nie mogę odebrać rozmowy)

No niestety ten rocket to strata czasu bo nie ma telefonu, poza tym nie wnosi nic szczegolnego oprocz zmiany wygladu ustawien ( usuneli ikonki zeby nie kojarzylo sie tak z TW) poza tym zbugowany aparat nie wlacza sie na pelnym ekranie tylko w okienku i brak S memo itd. Siedzial w telefonie z 5 min wiec wiecej nie powiem.

Jak nie wiesz od czego jest jakaś app to nie usuwaj ani nie zamrażaj bo ja tak zamroziłem jedna z galerii i teraz nie moge jej przywrócić bo odmrażanie nie działa, nic sie nie dzieje, nie przywraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

usunąłem tylko te z krzaczkami nic wiecej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

ja siedze teraz na wersji ODEXED zainstalowanej na REPACK bez full wipe

jedno co mnie drazni to SoD

raz na jakis czas ale sie zdarzaja ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no kurde ,jestem w szoku ,ICS rządzi :D wydajność jest powalająca, launchery śmigają jak głupie, na szybko posprawdzałem kilka apek które na gingerbread srednio działały,a tutaj?idealna płynność, taki dolphon browser prawdopodobnie lepiej dziala niz stockowa przegladarka na 2.3.6 . kurde nie moge sie doczekac finalnej wersji.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Ciekawy mod zmieniający wygląd ikon. Dzieki temu jest bardziej podobny do nexusa:

https://plus.google.com/photos/103134609175852890838/albums/5710908367101128497

Ściągamy:

- KLIK

- KLIK

- KLIK

Wrzucamy powyzsze na sd lub wewnątrzną

Reboot do recovery

Flash abyss kernel

NIE WYCHODZIMY Z Recovery

Wybieramy advanced-> reboot recovery

W nowym (czerwnoym) recovery wybieram instal zip

Instalujemy mod ics i NIE WYCHODZIMY Z Recovery

Reboot menu-> reboot download

Odpalamy odina na pc-> wrzucamy kernel cf-root i9220

Podłączamy USB-> start w odinie

Orginalny link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1505720

W tym temacie autor podaje inną instrukcje ale moja jest szybsza bez robienia backupu a nie ma możliwości spaprania czegoś po drodze ;)

Edytowane przez Daisho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

@daisho popraw linki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darky już też pracuje nad nowym romem dla Note na podstawie tego chińczyka. Jak skończy nie omieszkam wrzucić i sprawdzić co ciekawego wymodzi :-) coś już powoli się pokazuje na dropboxie dla beta testerów.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho
    @daisho popraw linki

Przecież działają normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Przecież działają normalnie.

Ale sa dlugie i nalezy je skrocic.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk