Skocz do zawartości
chosen one

Oficjalny GSM Hero 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka screenów z romu @Paul

snap20100605101916.png snap20100605101924.png snap20100605101929.png snap20100605101952.png snap20100605105040.png snap20100605105110.png

Edytowane przez bruno63

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to teraz jaki rom polecicie? zeby byl bardzo szybki i szybszy niz cronos oraz Villain 10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Squel

To jak to jest w końcu z romem Paula, zmienia tego SPL w białych Hero z playa czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko 2.3 MFLOPS??? Ja na hero 1.5 mam taki wynik. Czy jesli zainstaluje ta wersje 2.1 przez OTA poprawi sie wynik MFLOPS??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co za roznica czy zainstalujesz przez OTA czy normalnie??;> wszystko bedzie wygladac tak samo.. 2.3 to marny wynik, niestety;D

CZekam na jakies inne fajne romy, ja ciagle siedze na cronosie 1.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jakos swiadomosc mowi ze oryginalny przez OTA lepszy niz przez roota xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arnold

2.3 MFLOPS to moim zdaniem nie najgorszy wynik. Czy zamula wam przy nim telefon, macie jakieś opóźnienia w reakcji? Bo u mnie nic takiego nie występuje. Działa podobnie (co odzwierciedla wynik w linpacku) jak np. Modaco 3.2 czyli naprawdę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie patrze na ilość FLOPSów tylko jak system jest zoptymalizowany do pracy z użytkownikiem. Co z tego że są systemy, które osiągają więcej jak potrafią sie przycinać, zawieszać i działać z opóźnieniem. Wole optymalizacje a nie suche liczby :)

Hmm jeśli dobrze rozumuje to ilość FLOPSów ma się tak jak np ilość KM w terenówce. Można mieć i 500koni, ale bez odpowiedniego zawieszenia, mocy tej nie wykorzystamy. Zawieszenie to system, który decyduje gdzie przydzielić aktualnie moc tam gdzie jest ona potrzebna a gdzie ją odjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sykes

Nie rozumiem czemu wszyscy pisza Multilanguage a tak na dobra sprawe tylko ang i chinski dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem!

Wczoraj zrobiłem (tak mi sie przynajmniej wydaje) root'a metodą one click w hero i zainstalowałem soft official_2.1_by_nerman.

Generalnie ogarniam flashowanie telefonów, softy itp, ale zeszło mi chwile zanim przyswoiłem nomenklature androidową bo wczesniej śmigałem na WM.

Niby wszystko jest ok, system działa, dociągnąłem sbie voice search itp

Niepokoi mnie jednak kwestia tego durnego roota. Zrobiłem FlashRec, zrobiłem Ra-Hero Recovery bo rozumiem że gdybym wtedy cos sknocił to nie wgrałbym softu 2.1 Official by Nerman. Jak wchodze w terminal to tak jak u niektórych tutaj oczywiście "access denied".

Pytanie czy mam sie tym przejmować czy nie? Zrobiłem gdzieś błąd? Czy moge teraz wgrywać dowolny ROM?... bo juz sie gubie troche.

Gwoli ścisłości: soft wykręca 2.325 MFLOPS'ów i po 12 godzinach od naładowania i zrobienia wipe battery mam 78% baterii. W tym czasie telefon prześmigał 2h30min zabawy i synchronizacji na wifi, które cały czas jest włączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi