Skocz do zawartości
marko501x

ICS na I5800

Rekomendowane odpowiedzi

djram

no i tu mnie zaskoczyles xD bo chyba za bardzo sie podniecilem i nie zauwazylem na liscie downloadu kernela xD jestem zaskoczony bo nie zainstalowalem zadnego a telefo smiga bez wiekszych przycieć

edit

ale z tego co widze to 1000

post-106281-14255702900597_thumb.png

Edytowane przez djram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, w ROM od razu wbudowany jest 1000Mhz kernel.

Dla lepszej szybkości telefonu możesz zainstalować sobie 1260Mhz, tylko nie działa on dobrze na niektórych telefonach (np. na moim są freezy i SoD'y), możesz spróbować, jak będzie coś nie tak, to wrócisz sobie do 1000Mhz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djram

myśle ze nie ma sensu na 1000 smiga w sam raz ( u mnie tez jest roznie z tym 1200 razm sa zacinki raz nie ma ale to zalezy od romu/modu )

Kolejne plusiki jakie moge dac to Bardzo szybko działajacy seryjny odtwarzacz mp3 , szybko działajacy market i albo mam wrazenie albo telefon szybciej sie uruchamia

a takie pytanie . Jak u was działa instalacja aplikacji z marketu ? bo u mnie wiekszosc nie jest zgodna z moim urządzeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może ktoś założy porządny wątek w dzile romy i modyfikacje - albo autor zedytuje pierwszy post (doda co trzeba i zmieni tytuł) - wtedy przeniosę. Bo ten temat nie trzyma sie kupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz co mam dokładnie zmienić i na co, to wtedy zrobię to.

Wydotykane na TF101 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma kilka małych wad ale ogolnie daje rade, brakuje mi jedynie aparatu. Na ta chwile nei zmieniam na inny czekam na aktualizacje ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

marko501x - wystarczy przeczytać

ROM’y & Modyfikacje:

Minimalna zawartość tematu:

Podstawowe informacje odnośnie wersji systemu, zastosowanych modyfikacji, cech szczególnych itp.

Wymagania ROMu lub Modyfikacji np. wersja Radia, Bootloadera, pojemność partycji ext lub inne jeżeli są konieczne do poprawnego działania danego ROM’u lub Modyfikacji.

Informacje o zagrożeniach lub konsekwencjach jakie niesie za sobą wgranie danego ROM’u lub Modyfikacji np. możliwość trwałego uszkodzenia urządzenia lub usunięcie danych z pamięci.

Opis wgrania danego ROMu, modyfikacji itp. Może być w formie linku do innego tematu na forum.android.com.pl również w języku polskim, który zawiera opis wgrywania uniwersalnych modyfikacji.

Lista niedziałających funkcji jeżeli takie istnieją.

Link do pobrania ROM’u, modyfikacji itp.

Link do źródła ROM’u, modyfikacji itp. jeżeli takie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam 1000Mhz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mi3tko

wiadomo kiedy będzie wersja z bluetooth i poprawionym aparatem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, zmiany nie ma, dyskusja ogólna to nie temat rom'ów. Temacik zamykam - moze ktos sie odważy założyc prawidlowy w dziale romy i modyfikacjie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x