Skocz do zawartości
Frosty

[UHLPS][4.0.3] Pure ICS 7.6

Rekomendowane odpowiedzi

Frosty

Fakt, aplikacji nie da się przenieść, ale jakoś nigdy tego nie robiłem. SGSII to nie Spica z 200mb :D

Jakieś dziwne różnice odczuwalne ?? nie wiem czy wgrać czy nie ?? Tu jest tylko nakładka ICS'owa wrzucona ?

Tylko wygląd systemu + usunięcie samsungowych śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kohi

A czy aplikacja wiadomości jest z ICS, czy tylko ikonka? (tak sano galeria)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Galeria oraz aplikacja wiadomości są Samsungowe. Ale zawsze możesz podmienić.

Ze znalezionych bugów - gdy próbujemy z poziomu odtwarzacza ustawić sygnał alarmu wywala odtwarzacz.

Przez to że zegar jest z ICS-a, po wgraniu stockowego działa ok!

Drugi to gdy mamy podłączone słuchawki i damy dźwięk 5.1 to wtedy przycina muzykę i trzeszczy.

Edytowane przez vip.ryb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosty

O problemach warto napisać w oryginalnym temacie, bo mod jest ciągle rozwijany i naprawiane są takie niedopatrzenia ze strony autora ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuję ten mod trzeci dzień i muszę przyznać, że jest naprawdę niezły. Jedyny problem jaki zauważyłem, to brak możliwości zainstalowania aplikacji z marketu na karcie sd. Poza tym jest ok. Bateria trzyma lepiej niż w oryginalnym XXLPH. Przynajmniej u mnie. Przez noc spadło mi ze 100% do 98%, przy włączonej synchronizacji, WiFi, bluetooth. Przewijanie ekranów jest płynne, nic się nie wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vip.ryb

Mi przez noc na tym romie bateria spadła z 80 na 54 procent, trochę dużo, włączona synchronizacja, wifi i bluetooth off, widget poczty IMAP synchronizacja co 30 min - może przez ten wigdet taki spadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosty

Sprawdź czy Ci nie drainuje (więcej w pierwszym poście tematu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie jak to wgrac bo jestem nowy i nie umiem probowalem wgralem do pamiecu plik zip i rozpakowany chcilem wgrac jak tu jest opisane http://forum.android.com.pl/f168/tutorial-wgrywanie-custom-roma-w-do-sgs-ii-za-pomocae-cwm-clockworkmod-recovery-79178/ ale nie mam nigdzie takiej opcji install zip from sdcard moze ktos mi pomoze i podesle jakiegos linka jak to wgrac lub mi opisze tu lub w emialu Z gory dziekuje obecnie mam androida 4.0.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woo65

nic nie rozpakowywujesz wrzucasz rom na pamięć fona (Spike Pure ICS.zip) teraz otwierasz CWM i dajesz na ClockWorkMod i potwierdzasz Rebot...... Uruchomi się Recowery i Robisz wszystkie wipe - wipe cache partition -wipe dalvik cache - wipe battery i oczywiście data/factory reset ....

potwierdzasz home(knefel pod ekranem) nastepnie install zip from sdcard i choose zip from internal sdcard...... wybierasz swój romik i potwierdzasz Home i

już... a jak się zainstaluje to reboot system now.. i czekasz aż wstanie może to potrwać kilka minut 3-5min.

oczywiście tel musi być zrootowany i mieć CWM..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jak byk napisan1. Aby zrobić root'a będziesz potrzebował CF-Root(dzięki niemu będziesz miał od razu Clockwork mode recovery) :http://forum.android.com.pl/f168/15-...bb-cwm4-72235/e

---------- Post dołączono o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

ale wychodzi na to ze on nie ma cf roota skoro nie ma opcji istal zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi