Skocz do zawartości
Frosty

[UHLPS][4.0.3] Pure ICS 7.6

Rekomendowane odpowiedzi

esqiro

Witam, zawiesiła mi się instalacja tego roma na ok 15%, co mam zrobić? (robiłem zgodnie z instrukcją, wszedłem do recovery przez VolUp, Home, Off i później wipe, następnie wybrałem instalację z sdcard (czy jakoś tak) i wybrałem plik z tym modem w zipie) Pomocy.

Pozdrawiam

Edit: długo trwa instalacja tego rom?

Edit2: apropo, pierw instalowałem CF-Root dla brandowanego systemu KL1, potem wgrałem trzyplikowy KI3 i teraz ten mod. Prawidłowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

Potrzebny jest CWM nie zwykły tylko ten np z CF-ROOT'a, bo na normalnym Ci nie zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosty

Po wgraniu oficjalnego softu przez ODINa root znika. Po każdej instalacji oficjalnego romu trzeba rootować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Woyu

Rom jest ładny szybko działa, jeszcze nie wiem jak z bateria. A jedna rzecz mi się nie podoba ze nie można zakładać folderów w menu i jakoś widzetow segregować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosty

U mnie bateryjka trzyma bardzo fajnie :). Co do Launchera, to uwagi kierować do ludzi CyanogenModa, oni są za niego odpowiedzialni. Pamiętajmy jednak, że to dopiero wersja 0.1, co oznacza rozwój, który został już zapowiedziany w temacie na xda ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Woyu

a macie wibracje przy wiadomosciach przychodzacych i polaczeniach? i z kad moge wziac kies air?

Edytowane przez Woyu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Romik jest ok. Mam tylko problem ze stokowa przegladarka. Za nic nie mozna jej uruchomic. Wiesza telefon na mimute i proces zamkniety: (

Firefox dziala ok.

To moj pierwszy ICS, ale juz go polubilem. Nie chce nie miec zwyklej przegladarki: (

Wipe robilem juz 2x. Calvika tez. Nie chce robic factory reset.

Moze trzeba wrzucic sama apke od przegladarki, ale skad ja wziasc? Jak sie nazywa, to moze wyciagne ja z jakiegos innego romu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Woyu

u mnie jest w porzadku z przegladarka, nie wiem czemu Ci nie dziala. Ale niektore porgramy jak instalowalem albo animowane tapety dawaly taki efekt jak mowisz z przegladarka, moze wynika to z tego ze nie do koca jest wszystko opracowane jak byc powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Frosty
    a macie wibracje przy wiadomosciach przychodzacych i polaczeniach? i z kad moge wziac kies air?

Kies Air spróbuj z Android Marketu. Co do wibracji to mam ten sam błąd, ale napisałem już o nim do Spike'a ;). Postara się poprawić w kolejnej wersji.

Witam.

Romik jest ok. Mam tylko problem ze stokowa przegladarka. Za nic nie mozna jej uruchomic. Wiesza telefon na mimute i proces zamkniety: (

Firefox dziala ok.

To moj pierwszy ICS, ale juz go polubilem. Nie chce nie miec zwyklej przegladarki: (

Wipe robilem juz 2x. Calvika tez. Nie chce robic factory reset.

Moze trzeba wrzucic sama apke od przegladarki, ale skad ja wziasc? Jak sie nazywa, to moze wyciagne ja z jakiegos innego romu.

Spróbuj jeszcze raz wgrać z zipa, wipe i zobacz co wtedy. Jeżeli dalej to nie pomoże, to wgraj oryginalny XXLPH, zrootuj, a później wgraj Pure ICS.

Powinno pomóc.

PS. Factory reset to "wipe data" - bez tego ROM ma prawo wywalać błędy.

Edytowane przez Frosty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za pomoc. Rzeczywiscie factory pomogl. Wszystko jest ok. Tylko swype by sie przydal,a ze strony spype.com instaluje sie wersja bez polskiego jezyka: (

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi