Skocz do zawartości
zbaracki

VillainROM 12.0.0

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli mam Modaco 3.2 (dla 1.5) to mogę jakoś zbackupować aplikację z partycji ext, żeby je szybko wgrać na tym ROMie?

Ja uzywam MyBackup Pro (jest na tym forum w dziale download), backup app+data, pozniej na nowym romie restore i wszystko dziala. (przy zmianie romu full wipe wszystkiego) (testowalem na przesiadce z vr6 na vr10)

Nie raz sypnie FC

uzywam romu prawie caly dzien i nie spotkalem ani jednego :)

ehh wolny ten oficjalny 2.1 jest ja myslalem ze bedzie szybszy :/

a uzywasz OC? (kernel jest OCenabled), na romach villaina najlepiej funkcjonuje setcpu (overclock widget na romach villaina jakos dziwnie sie zachowuje i potrafi przy maksymalnym obciazeniu zmniejszyc taktowanie, co powoduje praktycznie zwis - przynajmniej w moim przypadku, setcpu dziala bardzo dobrze)

do tego zainstaluj autokillera z marketu i ustaw na moderate.

po prawie calym dniu korzystania nadal smiga u mnie naprawde blyskawicznie, najszybsze 2.1 jakie w zyciu widzialem na hero.

dodatkowo: w OTA pojawil sie Facebook for Sense

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ehh wolny ten oficjalny 2.1 jest ja myslalem ze bedzie szybszy :/

No co Ty ? Procek wkręcony na prawie 700 MHz i rom pędzi, jak żaden inny :) FC też żadnego nie miałem, tak BTW.

Plusy:

- Wczoraj odłączyłem tel. od ładowania około 22:00 i nie używałem do 6:00 - stan baterii 100 %.

- Villain Updater

- szybkość

Minusy:

- brak języka PL jednak troche drażni.

- brak flip clock. Może jeszcze dorzucą przy okazji kolejnych wersji.

- Live wallpaper nie działa - przynajmniej z SenseUI (myślałem, że HTC zaimplementuje to jednak, bo na Evo4 chyba coś takiego jest)

- beznadziejny motyw, który dziś wgrałem przez OTA Villain Updater :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj uzywam tego ROMu i musze powiedziec ze smiga jak ta lala. Chodzi plynniej niz cronos 1. 5. Uzywam setcpu do ustawienia czestotliwosci bo overclock widget byl niestabilny. Polecam ten ROM

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, ten Rom jest naprawdę genialny, wszystko smiga, zero FC jak na razie, testuję od wczoraj po południu. OC na full i zero problemów, od wczoraj od 18 do dzisiaj zeszło mi z 10% baterii a bawiłem się netem:P To się jeszcze pewnie zmieni, ale widzę że będzie trzymać wystarczająco. Tylko sprawdzę Set CPU, bo używam OC widget, a jak mówicie, że są jakieś problemy to zobaczę na tamtym. PS. Oldfield, ten theme naprawdę taki beznadziejny? bo właśnie mi się ściągał i przerwałem po Twoim poście:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, nie jest ładne, co jest ładne, ale co się ludziom podoba :) Mi osobiście ten motyw się nie podoba - widziałem lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

screeny z theme SenseVillain sa w tym temacie: http://www.villainrom.co.uk/viewtopic.php?f=63&t=791

niebawem powinien tez pojawic sie Shen's theme, ktory jest duzo ladniejszy od tego :) (ja i tak jestem zwolennikiem oryginalnego)

Ja tez zauwazylem, ze przez noc pradu w telefonie mi nie ubylo :) tak, ze jest ciekawie.

po poludniu zrobie backup i sprawdze, czy zmodyfikowany widget zegar (flipclock) dziala na tym romie, dam znac w tym temacie i w temacie o flipclocku :)

Live wallpaper - teamvillain pracuje nad tym, nie bylo tej funkcji w oficjalnym romie.

(tak samo jak friendstreama, a app jest tak napisany ze zintegrowanie go to prawdziwa masakra, wiec pewnie chwilke to zajmie)

Brak polskiego - jak i innych jezykow - nasze kochane htc usunelo z oficjala wszystkie jezyki, tak wiec musimy poczekac na oficjalne WWE, zeby bylo skad je wziac (zapewne villain11). Z portow nie za bardzo da sie je wziac, bo w porownaniu do portow jest za duzo roznic w systemie. (niby to i to 2.1, a jednak zupelnie inne)

btw w linpacku dostalem 3.011MFlops (691MHz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam problem z OTA bo gdy jakas aktualizacja chce mi sie zainstalowac wywala mi w recovery:

E: can`t mount /dev/block/mmcblk0p1 (or /dev/block/mmcblk0)

(no such file or directory)

E:Can`t mount SDCARD:villainromupdater /updates/facebook-for-sense-vt10-signed.zip

Installation aborted

o co chodzi z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie masz chyba partycji na karcie pamięci , ja tak miałem jak kartę pamięci wyjąłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam partycje fa bo ext nie robilem bo nie wiem czy app2sd miec czy nie ^^

NIE wiem co jest nie tak. Z karty moge normalnie korzystac ^^ wgrywac romy przez recowery tylko komenda mount -a nie dziala bo wywala blad... taki jaki podalem powyzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak nie masz ext to nie bedziesz mial apps2sd , bo to korzysta wlasnie z partycji ext ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi