Skocz do zawartości
zbaracki

VillainROM 12.0.0

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem o tym ale czemu mi nie chce zainstalować tej aktualizacji z OTY przez recovery to jest zastanawiajace ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam jakieś problemy z tym, wogóle Villainrom updater często ma FC u mnie... Skórkę zassałem, ale w kółko pokazuje że nie zgadza się checksum, a jak instaluje to się wyhacza i pisze aborted. Jak odpalam koma to skórka jest zainstalowana tylko połowicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam kłopot z OC jak wlaczam czy overclock widget czy setcpu daje allow na dostep do roota a w obydwu aplikacjach mam max 528 wie ktos o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz Kernel OC? W OC widgecie musisz dodać ręcznie inne wartości, w ustawieniach zaawansowanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz zauwazylem myslalem ze odrazu jest w latte 2.0 odrazu moglem do 710 MHz skad go sciagnac bo na jego poscie jakos nie potrafie go znalesc... a wystarczy go normalnie flashowac z karty sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam w nim klawiatury do pisania sms :( jak ją dorzucić bo tak to trochę bieda będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie mam w nim klawiatury do pisania sms :( jak ją dorzucić bo tak to trochę bieda będzie

Co rozumiesz przez klawiaturę do pisania sms? Ta zawarta w tym ROM'ie HTC_IME ma fajną opcję zamiany polskich liter np. ą,ę na a, e tylko podczas pisania smsów.

Jest o niej cały wątek, a z tym romem jest już standardowo.

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=10369

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, przesiadlem sie z legendary 1. 3. 5 na vanilla10 I jester bardzo zadowolony. wszystko chodzi szybciej niz na originalnym 1.5 klawiatura przy pisaaniu nie ma zadnych lagow. jak. na razie bardzo stabilny.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vn800

Jak dla mnie po przesiadce z Legendary 1. 3. 5,romik bardzo przyjemny w obsludze.Do tej pory nie zanotowalem zadnych zwiech.Dziala stabilnie i jako pierwszy z testowanych na forum,w koncu wykryl mi partycje ext na karcie.Nareszcie moge sie cieszyc z instalacji na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, że dostępnych jest już sporo dodatków przez OTA (VillainROM Updater) m.in. działające aktywne tapety ;>

//używam LauncherPRO, a nie HTC Sense - na nim mi sie nawet nie chce próbować ;p //

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi