Skocz do zawartości
Flintberg

Nowy Stock ROM - N7000XXLB1 (Open Germany)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak robisz aktualizację przez OTA nie musisz robić wipe, ani przed, ani po.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zauważyłem ciekawą rzecz. Miałem zainstalowany soft KKA dla XEO, oraz roota doomlordem. Po aktualizacji przez OTA pozostał root oraz działają wszystkie jego funkcje. Wszystkie aplikacje potrzebujące roota działają bez problemu. Jest to normalne czy ten soft to jakiś wyjątek?

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem KKA dla XEO, wgrałem teraz ten rom LB1, działa stabilnie już drugi dzień żadnego zawieszania czy innego problemu. Polecam, choć tak jak piszecie, że bateria, trzyma dłużej czy działa szybciej, jest to dla mnie nie zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam LA3 oraz LB1 ( z przed tygodnia ) wgrywalem mobile ondin Czy jesli wgram sobie nowe LB1 to musze przed robic wipe czy normalnie odrazu przez mobile odin jade i finito?

Edytowane przez deejeey2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co chcesz instalować "nowe" LB1. Jedyna różnica z LB sprzed tygodnia to wersja krajowa (kod PC), czy po prostu ta "nowa" LB1 pojawiła się w Kies i OTA dla polaków. Żadnych innych zmian nie ma.

A co do Twojego pytania to nie musisz robić wipe, zresztą to nadal jest wersja jedno plikowa więc ona też nie zrobi wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Po paru godzinach jestem zadowolony z tego romu. U mnie szybciej sie wybudza. Plynnie przewija ekrany i wydaje sue szybszy od mojego srarefo LA3. Na ocene bakterii oczywuscie za wczwsnie :)

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o baterię to po prawie tygodniu użytkowania stwierdzam, że LB1 jest gorszy od LA3. Uważam, że z oficjalnych romów właśnie LA3 najlepiej gospodarował baterią. Ale te softy mnie już nie dotyczą ROM ICS by imilka rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witAm zainstAlowalem tego rooma i dla mnie masakra mam mniejsza klawiature qwerty bo.doszedl pasek cyfr jak to zmienic? wczesniej mialem.soft xxkk dla mnie ta klawiatura jest za mala pomocy:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Klawiatury nie zmienisz, możesz sobie wgrać inną z Marketu, jest tego od groma do wyboru.

Używam BL1 od kilku dni, póki co pozytywnie, bez błędów, nieco szybciej, a bateria bez większych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jedno pytanie w tej chwili mam brandowany rom plusa xxkka czy jak wgram przez odina N7000OXXLB1 to usunie mi wszystko z telefonu (programy itp?). Czy trzeba robić wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi