Skocz do zawartości
adtech84

Ładowarka syczy

Rekomendowane odpowiedzi

adtech84

Czy wam też syczy ładowarka kiedy jest podpięta do sieci bez Sensacji albo kiedy zapali się zielona dioda po naładowaniu do 100%? Cisza u mnie jest tylko wtedy kiedy Sensacja się ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

normalne. U mnie prawie każda ładowarka tak robi :) chyba nie masz się czym martwić

wytapatalkowane z deski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Ja zauważyłem problem dopiero przy oryginalnej ładowarce od sensacji. Wszystkie inne jakie mam są cichutkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja ładowarka do sensation działa bezgłośnie, podobnie jak identyczna do wildfire. Mam jeszcze ładowarkę do lg i ona wydaje charakterystyczne syczenie. Strasznie mnie to wkurza. Proponuję napisać do htc w tej sprawie (naturalnie w sprawie Twojej ładowarki htc a nie mojej lg ;) ) i podzielić się odpowiedzią w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Ładowarki do Desire, Desire HD, Sensation - działają bezgłośnie.

Ładowarka do HD2 (wymieniam ją osobno, bo inaczej wygląda) - również nie wydaje żadnego dźwięku.

Napisz do HTC, już chyba kiedyś pojawił się tutaj wątek o padających ładowarkach do Sensacji - lepiej więc dmuchać na zimne i dopytać u źródła co może być powodem syczenia jednej ładowarki wobec niesyczenia wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Moja ładowarka do sensation działa bezgłośnie, podobnie jak identyczna do wildfire.
    Ładowarki do Desire, Desire HD, Sensation - działają bezgłośnie.
    Właśnie o taką informację mi chodziło, mail do HTC już wysłany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej piszczy jakaś cewka podczas ładowania. Potrafi nieźle irytować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Ja troszkę popisałem z HTC, wysłałem im filmik z irytującym dźwiękiem. Cały czas się upierali żeby iść porównać z inną ładowarką do operatora, choć mój operator nie ma nic wspólnego z moim telefonem. W końcu napisałem że moja poprzednia oryginalna ładowarka (TP2) nie wydaje żadnego dźwięku i pan po drugiej stronie stwierdził że w takim razie coś jest nie tak i podał mi numer telefonu w celu dalszej eskalacji. Na chwile obecną po rozmowie stanęło na tym że przekazują całą korespondencję do działu akcesoria i powinienem dostać nową ładowarkę. Jak będzie zobaczymy.

Dziś dostałem nową ładowarkę, jest cicha, nic nie syczy jakby się miało zapalić:D

Edytowane przez adtech84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi