Skocz do zawartości
yarocygaro

słuchawki bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy pod naszym telefonem będą działać słuchawki bezprzewodowe. Denerwuje mnie już rozplątywanie kabla za każdym razem gdy mam ochotę posłuchać muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

ja mam słuchawki sony ericssona BT. obsługują odtwarzacz wbudowany i power amp bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jabra jest dobrym wyborem słuchawki są od nich zaje... jak na blu. Poszukaj dobrego sklepu z nagłośnieniem tam masz zawsze możliwość testów . Ceny w nich nie są małe niestety lub płacisz za odsłuch urządzeń jeśli nie kupujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiście polecam MW600 od SE. jedyny minus to że nie wyświetla się numer dzwoniącego, ale na tym wady się kończą. Do tego możesz sparować z max 3 urządzeniami i szybko przełączać. Nie ma opcji sparowania z dwoma telefonami jednocześnie. Do tego radio. Trzyma mi ok 8-9 godzin odtwarzania, ładowanie z tej sameł łądowarki co HTC więc odpada dodatkowa ładowarka. Jakość dźwięku jak dla mnie super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Domin

Jak wyglada sprawa obslugi przyciskow do sterowania odtwarzaczem na takich sluchawkach ? Czy da sie sterowac (play, pause, vol+,vol-) kazdym odtwarzaczem na kazdym modelu sluchawek ? Czy tylko zainstalowanym fabrycznie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

pisałem, że moje obsługują poweramp również, więc soft dograny. wbudowany też. weź słuchawki z bt a2d i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spumar

Polecam poszukać na allegro jabra street 2. urządzenie działa świetnie, musiałem tylko wymienić słuchawki na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    badowl

Używał ktoś słuchawek Nokia BH-503? Czytałem że niektórzy mają problem w wykryciem ich na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi