Skocz do zawartości
p2p2p1

Zwiększanie głośności przez menu serwisowe

Rekomendowane odpowiedzi

p2p2p1

Witam, wpadłem na pomysł zwiększania głośności słuchawek naszego gt540. Bawiąc się w menu serwisowym (kod do wejścia 3845#*540#) wszedłem do funkcji "Device Test" --> "Sound Test" --> "Audio CAL Tool" --> "Sound Calibration" tam są jakieś funkcje zmiany "volume_level" ale chyba nic to nie zmienia... Może wie ktoś co trzeba przestawić aby podgłośnić muzyke na słuchawkach? Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;-) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vesp3r

Nie wiem jak zazwyczaj swłuchasz głośno muzyke, ale przynajmniej dla mnie dźwięk jest wystarczająco głośny na słuchawkach.

Dodatkowo jeżeli zakupisz słuchawki zamknięte lub z gumowymi wkładkami to napewno wystarczy ci głośnosć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

O tym wiedziałem... Chodzi mi o zwiększenie głośności w telefonie, a nie kupowanie słuchawek. Czekam na inne odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vesp3r

Żeby cie nie okłamać, wiem ze keidyś UE chciała wprowadzić limity głośnosci na urządzenia sprzedawane na terenie unii.

Z tego co wiem mase rzeczy było ograniczanych sprzętowo, masa programowo.

Możliwe ze starczy napisać prosty program odpowiadajacy za głośnosć wpisując większą skale niż ta orginalna, zobacze co sie da zrobić po sesji.

Możliwe że s się nie da zwiękrzyć.

Chodź dziwi mnie po co chcesz mieć głośniej zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

Heh, dzięki za odpowiedź. W omnii była podobna opcja, tylko łatwo się zmieniało ;)

A dlatego chce podgłośnić, żeby coś się działo wokół gt540 ;) A poza tym lubię słuchać głośno muzyki na słuchawkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

Z tego tematu robi sie jeden wielki śmietnik... Myślałem, że są tu ludzie którzy piszą na temat... A nie posty typu "A czemu tak?", "A twoje uszy lubią?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vesp3r

Bo zadałeśz dziwne pytanie, w szczególnosci że dołączanie słuchawki nie wykorzystują pełnej mocy urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2p2p1

W takim razie uproszcze pytanie : "Czy wie ktoś jak przestawić ustawienia aby telefon grał głośniej?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi