Skocz do zawartości
CrashNull

opaska na ramię

Rekomendowane odpowiedzi

CrashNull

Słuchajcie, używa ktoś z Was opaski na ramię do WFS? Jakoś ze dwie są na allegro, ale wyglądają jakoś marnie jakościowo. Na endomodo.com jest fotka fajnej opaski, ale nie mogę sklepu z nią znaleźć. Ktoś coś może kupił i może polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

fajne, ale mi monitor serca nie jest potrzebny :) potrzebuje jedynie samej opaski na telefon. na rower w sumie, nie do biegania. turystycznie. no i fajnie jakby ktoś miał i coś powiedział, bo te na allegro też "jakoś" wyglądają.

o, bardziej to

Tunebelt Armband

ale czy ktoś miał jakieś? wielkość?

Edytowane przez CrashNull

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taniej kupisz coś co nie wytrzyma sezonu rowerowego. Dodatkowo upadek telefonu na glebę z ponad metra może być dla niego bolesny. Wydaje mi się że warto zapłacić za to co pokazałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

no właśnie oglądam. nie mogłem jakoś wejść do sklepu, a od Twojego linka jakoś łatwiej :) patrze też na rozmiary telefonów, na które pasuje i tylko ~1cm wysokości telefonu, więc chyba nie powinien latać wewnątrz. bo wiesz, jak będzie się suwał a dostanie się jakiś piasek, to może mi ekran porysować jak nie będzie spasowane... jeszcze poszukam, ale wrzucam w pamięć to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RHB

Ja kupiłem coś takiego:

sportowe etui pokrowiec na ramię htc Wildfire /S (2195214953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tyle, że dostałem etui które wygląda kompletnie inaczej, tyle że na plus:

http://i.imgur.com/tnQTC.jpg

http://i.imgur.com/15W2q.jpg

Wykonane całkiem nieźle, otwór w który wkłada się telefon jest od niego trochę węższy, całość na ramieniu trzyma się dobrze, z odrobiną samozaparcia można korzystać z telefonu bez wyjmowania go z pokrowca.

Po 20 km po lesie na rowerze mogę to śmiało polecić.

post-117930-142557045439_thumb.jpg

post-117930-14255704544444_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż wątek wygląda na martwy (@CrashNull - kupiłeś już tą opaskę z endomondo?) to dodam swoje dwa grosze ;)

Ja korzystam z opaski Nokia CP-402 (spadek po starej Nokii N95-2), która dość dobrze pasuje do Wildfire'a. Jest może odrobina większa, co powoduje luzy, jednak po zapięciu wszystko jest wporządku, a wyświetlacz jest operatywny przez folię pokrowca. Dodatkowym atutem tej opaski to miejsce na klucze, jednak jest one na tyle małe, że mieszczą się tam pojedyncze klucze. Jednak i tak pozwala to na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy z kieszeni spodni, co poprawia komfort biegu.

JEDNAK - futerał nie jest dedykowany dla HTC przez co nie da rady podłączyć słuchawek kablami, tak by telefon leżał odpowiednio ułożony w futerale. Dlatego przy zakupie zastanowiłbym się czy dana opaska zawiera stosowe otwory w dobrych miejscach. No chyba, że ktoś podobnie jak ja używa słuchawek bezprzewodowych, albo nie musi słuchać muzyki podczas wojaży z endomondo na swoim HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull
    Chociaż wątek wygląda na martwy (@CrashNull - kupiłeś już tą opaskę z endomondo?) to dodam swoje dwa grosze

no właśnie jeszcze nie. zastanawiam się nad belkina opaską. kolega miał mi oddać swoją, bo nie używa, od iPhone'a, ale zapomniał i ja temat też odłożyłem, ale co jakiś czas zaglądam na jakieś allegro. ta na fotkach mi się nie podoba, bo jest jakaś taka wielka. ja lubie minimalizm, dlatego wolałbym max wielkości telefonu, a nie taką, że mi pół ramienia zajmie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi