Skocz do zawartości
Maccabra

problem z wgraniem recovery

Rekomendowane odpowiedzi

to gdy się włączy tryb fastboot mode podpinasz kabelek do kompa i jeśli zrobiłeś wszystko tak jak ci napisałem parę postów wyżej uruchamiasz konsole cmd i wpisujesz te komendy a na koniec reboot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam taki sam przypadek z tym recovery, próbowałem wgrać z każdego softu jaki znalazłem na tym forum. Zarówno przez fastboota jaki adb i żadengo efektu - przy próbie wejścia mam tryb fastboot. Próbowałem z windowsa 7 jaki i xp. Chciałem sobie zmienić soft, jednak nie chce go wgrywać przez fastboot'a skoro nie udało się wgrać recovery to myślę, że po wgraniu softu tablet się nie uruchomi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kaniutek , uruchomić się uruchomi, mogłem wgrać tego 2.3.1 przez fastboota i nie bawić się w fwdn. Musze się przejść jeszcze do kolegi bo ten fastboot od razu może mi się włączać przez to że to fwdn nie doszło do końca tj. niby się zainstalowało ale gdy było sprawdzanie to za każdym razem dochodzi do końca i się wiesza, podejrzewam że to wina mojego usb ale nie jestem pewien :PP

p.s proszę niech mi ktoś da backup oryginalnego romu 2.3.3 larka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qarion
    Pozwolę sobie skopiować wypowiedzi z dwóch różnych wątków żeby było łatwiej ok.

-"Jeśli nie masz możliwości wejścia w stockowe recovery to istnieje alternatywna metoda instalacji via FASTBOOT

ściągasz microandroid pack :

MicroAndroidPack.zip

oraz sterowniki adb :

z tego tematu http://forum.android.com.pl/f355/przywra-cenie-ostawiea-fabrycznych-100018/#post892075

następnie:

po pierwsze w tablecie zaznaczasz w aplikacje/dla programistow/tryb debugowania i podepnij zalaczony kalbem do pc

nastepnie instalujesz ktores sterowniki w zaleznosci od systemu

restartujesz tablet i przytrzymujesz power + menu aby wlaczyc go w trybie fastboot. jak sie uruchomi podlanczasz kabelkiem usb do pc/lapka

po zainstalowaniu i połączeniu tabletu z pc w menadżerze urządzen powinna pojawić się opcja adb interface device etc.

następnie wypakowujesz gdzieś na dysk microandroid pack np. c:\

wchodzisz do microandroidpack i do katalogu tools musisz skopiować recovery.img następnie

wchodzisz do microandroidpack i klikasz uruchom konsole cmd bat

wpisujesz :

fastboot devices - test polaczenia

powinno sie wyswietlic ? fasbooot

następnie wpisujesz

fastboot flash recovery recovery.img (plik recovery.img musi znajdować się w folderze gdzie jest plik fastboot.exe czyli microandroidpack\tools )

nastepnie

fastboot reboot

test recovery jak pop[rzenieo uruchamiamy i trzymiemy srebrne kółko ;p

Mam nadzieję, że ci to ułatwiłem wiem bo sam miałem z tym problem :P

meeeega dzięki,

zanim znalazłem ten wpis myślałem że tyle mojego larka widzieli... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi