Skocz do zawartości
cepeen

Wysoka jakość wykonania przycisku aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

cepeen

[sorry za rozmiar zdjęć ale chodzi o to żeby było dobrze widać]

Normalnie Panowie niesłychana sprawa :)

Motorola zrobiła bubla :) hahaha patrzcie na to, telefon ma trochę ponad miesiąc a tu taki gadżet się pojawił:

DSCF3384.jpg

i z bliska:

DSCF3385.jpg

Normalnie nie wiem co z tym zrobić, niby bzdura ale zawiodłem się poważnie, w telefonie za taką kasę taka niedoróbka? Reklamować? Czy faktury z niemieckiego sklepu honorują w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon ma gwarancję Motoroli, to muszą ją w Polsce uznać (jesteśmy przecież w Unii). Jeśli to gwarancja sklepu to tylko w sklepie w którym kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szuwx

Ja mam półtora miesiąca i nic, nawet ryski, co prawda na wyświetlaczu jedna jest ale poza tym wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cinek

Ja w mojej mam jakiś luźny guzik głośności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Rysek nie mam wogole. Ale odpryskujacy lakier po miesiacu? No bez jaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

oddaj na gwarancję, przycisk powinni wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barach

U mnie w okolo miesiecznej motorolce jest jeszcze gorzej. Przycisk jest juz prawie caly bialy, a dodam ze od nowosci noszona w etui. Tez sie zastanawiam czy nie reklamowac ale z drugiej strony niby pierdula i nie bardzo chce sie z motka rozstawac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest kawałek plastyku, a nie lakierowany metal tak dla ścisłości ;) moja ma prawie 3 tygodnie i mikroryske na wyświetlaczu. Poza tym jak nowa. Noszona bez futerału. Czyli wniosek jest jeden futerał szkodzi telefonowi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddawajcie na gwarancje... a raczej korzystajcie z "niezgodności towaru z umową"... wtedy przysługuje wam zwrot kosztów dostarczenia urządzenia do miejsca zakupu. Ale musicie oddać do Play'a.

Usterkę można zgłosić telefonicznie i spytać się ich jak dostarczyć... najlepiej jak powiecie, że nie możecie osobiście... i czy macie wysłać kurierem na koszt Play...

Zrobiłem tak w Erze z G1... Początkowo mnie wyśmiał, ale jak powiedziałem, że taki zapis jest w ustawie ( z dn. 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej) to zmienił ton i powiedział, że sami wyślą kuriera, tylko mam podać kiedy i gdzie mi pasuje =D

LINK do teksu ustawy

Warto znać każdy jej zapis. Dużo można zyskać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym poszedł raz do Play, zgłosił to i jeśli odmówią uznania to sobie darował.

1) guzik pewnie ma po prostu taką wadę (w V8 też się ścierały guziki)

2) trudno tu wskazać to jako usterkę czy niezgodność z umową.

3) to bzdet i szkoda marnować czas (może uwiną się w tym samym tygodniu a może nie)

GonzoG1 - wysłałeś G1 z usterką lakieru? Mi owszem wymienili pokrywę baterii jak lakier zszedł z pokrywy baterii V8 w Erze. ALE miałem wtedy jakiś inny problem z telefonem i ten lakier znowu zszedł po 2 miesiącach, darowałem sobie.

Ad1. O, amerykanie już dawno o tym gadali - http://www.droidforums.net/forum/droid-general-discussions/16566-gold-flaking-camera-button-coming-off-9.html - 9 stron i wnioski: "Nie lubię Motoroli, a guzik sobie daruje"

Edytowane przez lukaszsw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi