Skocz do zawartości
cepeen

Wysoka jakość wykonania przycisku aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem G1 bo niby nie działał GPS. To była wina softu (android 1.5 albo już 1.6 przed łatą - wyszła jakiś miesiąc po powrocie telefonu z serwisu), więc nic i tak nie byli w stanie zmienić, ale chciałem tak dla zasady wyegzekwować swoje prawa :)

Wracając do Milestone - jest to telefon raczej z górnej półki i można go zaliczyć do "reprezentacyjnych" i taka usterka (bo złażenie lakieru nią jest) jest niezgodnością towaru z umową...

To tak samo jakbyś powiedział, że złażenie lakieru na klamkach w samochodzie to pierdoła i nie jest usterką...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola zrobiła bubla :) hahaha patrzcie na to, telefon ma trochę ponad miesiąc a tu taki gadżet się pojawił:

chłopie coś ty z tym telefonem robił.... ja mam swój już ponad 2 miesiące i jest jak nowy.

lepiej pozbądź się tego futerału bo to raczej jego wina....

---------- Post dołączono o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

U mnie w okolo miesiecznej motorolce jest jeszcze gorzej. Przycisk jest juz prawie caly bialy, a dodam ze od nowosci noszona w etui. Tez sie zastanawiam czy nie reklamowac ale z drugiej strony niby pierdula i nie bardzo chce sie z motka rozstawac ;)

to lepiej pozbądź sie tego futerału, widocznie jest do d.... i aby niszczy telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

@capeen & @barach: jakie macie futerały? (to niemożliwe żeby futerał był czemuś winny, chyba żeby był zrobiony z metalu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Po pierwsze, wiadomo że przycisk jest zrobiony z plastiku (nigdzie nie padło stwierdzenie że z metalu), tylko czemu białego ;) czarny bym jeszcze zniósł, ale takie białe gó**o to będzie wyglądało tragicznie. Po drugie nic z nią nie robiłem, miałem mnóstwo różnych sprzętów elektronicznych tanich i drogich i o wszystkie dbałem bardzo, ale ta motorola to jest obsługiwana jakby była jajkiem Faberge. Po trzecie nie używam żadnego pokrowca, noszę ją w kieszeni ale zawsze samą. Co więcej, wyczyściłem odkurzaczem (sic!) wszystkie kieszenie w spodniach.

Ostatnio znajomemu wypadła jakaś nokia, z DRUGIEGO piętra na kostkę, i co? klapka od baterii pękła minimalnie a telefon działa bez najmniejszych problemów. Wg mnie to jest ewidentna wada przy nakładaniu lakieru, prawdopodobnie powierzchnia była niedoczyszczona lub coś w tym stylu bo to co pozostało złote wyraźnie odstaje od powierzchni.

Po czwarte: cepeen ;)

Edytowane przez cepeen
    bo sobie przypomniałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barach

Etui zakupione na allegro za ok. 30 zl. W srodku jest wyscielony welurem wiec nie sadze zeby to byla kwestia pokrowca. Tak jak napisal przedmowca problemem wg mnie jest wada fabryczna uzytego materialu na ktorym nie trzyma sie farba. Co dziwne dpad rowniez jest pokryty ta sama powlaka i tu nie zauwazylem chodzby najdrobniejszego zdarcia.

post-14053-14255697597989_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po miesiącu użytkowania również farba ze Spustu aparatu zeszła, ale tylko z połowy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aparatu nie używałem a tel nosiłem w oryginalnym etui. Po krótkim czasie zobaczyłem ze połowa guzika jest biała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi podczas rozmowy została złota połowa klawisza na ręce :) obdrapałem go całego do bieli (trochę mi to zajęło skubany tak to sam się obdziera a jak chciałem mu pomóc to bez drapania ostrego się nie obeszło) efekt jest zadowalający i już się nie przejmuję że zejdzie farba ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu dramat :facepalm1: Darujcie sobie te bzdetne komentarze ,nie uznają tego za wadę ponieważ szanowni koledzy po 1 primo:używacie kabur (nie istotne czy z allegro,czy od "M" ),powiedzą że zawsze od noszenia w kaburze wytrze się przycisk.Po 2 primo: Nie jest to wada fabryczna (jakiś czas już go używasz).WIĘC SKOŃCZCIE TE LAMENTY :zabije: TEN TYP TAK MA :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mi się odprysk lakieru na przycisku aparatu zrobił ale co z tego ? Przecież "It's not a princess it's a ROBOT"

Dla nie kumatych cytatu:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=w83UQkiuNZQ]YouTube - DROID "Pretty" Commercial: Dissing iPhone as "Digitally Clueless" [HQ][/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi