Skocz do zawartości
cepeen

Wysoka jakość wykonania przycisku aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja kończy już 6 miesięcy i przycisk praktycznie jak nowy. Nie wiem czego oczekujecie od przycisku wykonanego z plastiku, który dodatkowo wystaje poza obwód całego telefonu :> Wy lepiej zarzućcie Motoroli niezgodność towaru z... kapryśnym zakupem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Nazywajcie to jak chcecie, kaprysem czy innym, ale uważam to za niedoróbkę i bubel. Przecież można było to inaczej rozwiązać. Ja się już przyzwyczaiłem ale czasami dalej mnie to drażni. To tak jak kuzyn kupił ostatnio nowe bmw i mu skrzypi deska rozdzielcza jak nacisnie palcem, niby nic ale jednak niedoróbka, która drażni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma się o co pienić, bo motorola w ramach gwarancji wstawia nowy przycisk aparatu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he dlatego w droid 2 dali czarne przyciski przynajmniej uczą się na błędach, a co do wymiany to nie rozwiązanie bo zapewne wstawiają te same przyciski i po pewnym czasie zrobi się to samo a nie oto chodzi żeby tel co parę miesięcy śmigał do serwisu ale patrząc z drugiej strony z dwojga złego dobre i to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak tobie, ale mi, mimo, że telefon za grubo ponad 1k, nie przeszkadza biały przycisk, a jak będę chciał sprzedać, to na gwarancje puszczę i nie będę miał problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi