Skocz do zawartości
darus161

Słuchawki do uprawiania sportu :)

Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam sennheiser mx55. mam i używam. dźwięk bardzo dobry a do tego świetnie trzymają się ucha. osobiście nie polecam słuchawek bluetooth. przerobiłem 4 modele, wszystkie sprzedałem i wróciłem do kabla. wolę mx55 z założonymi gąbkami (gumki można od razu wyrzucić) i z kablem + opaskę na rękę na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja korzystam ze słuchawek Sennheiser mx 85 sport II http://allegro.pl/item1063432800_slu...t_ii_mx85.html

Dzięki. Słuchaweczki pierwsza klasa. Chyba się skuszę. W sobotę jeszcze pochodzę po sklepach i jak niczego innego nie znajdę to zamówię ja w poniedziałek:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez polecam SENNHEISER SPORT. Na pewno nie wypadna Ci z uszu. Deszcz, czy pot tez nie jest im starszy. Mam takie (ale chyba jakis nizszy model, bo na pewno dalem za nie mniej niz 100zl) od jakis dwoch lat do biegania i na rower.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i świetna jakość dźwięku, w końcu to Sennheiser;]

wielokrotnie się zawiodłem na Sennheiserze, miałem już kilka modeli z różnych przedziałów cenowych i wszystkie były cieniutkie, dźwięk był nawet OK, ale tłumienie bardzo słabe i w ogóle się nie trzymały uszu, ale mój znajomy korzysta tylko z Sennheiserów i bardzo sobie chwali, to już jest bardzo indywidualna kwestia

miałem kiedyś takie:

http://allegro.pl/item1058183811_oryg_creative_ep_190_na_rower_do_biegania_krk.html

bardzo dobrze się trzymają, dźwięk był nawet nawet, jak na tą cenę, ale jest wiele innych słuchawek z tego typu "mocowaniem"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yameso

Ja jeszcze polecę słuchawki Nokia BH503 - Dosc fajnie wygladają, w miarę długo trzymają, szybko się ładują (1h 15min do pełna :)). Dźwięk jest naprawdę dobry, a do tego sterowanie jedną ręką bez problemu i rozmowy.

Przekonałem się do zakupu słuchawek po niszczeniu kabla który zawsze mi się przytrafia. Miałem już:

- 4x słuchawki Creative (za ok 60 zł każde, 2 modele, były wymieniane na gwarancji)

- 2x słuchawki Phillips (100zł, wymiana na gwarancji)

- 2x słuchawki sennheiser (pierwsze które się zepsuły 130 zł dokanałowe, drugie do kompa HD202 które wtedy kosztowały ponad 100-jeszcze sie trzymają) Sehnneiserow prawdopodobnie nie wymienie na gwarancji poniewaz nie akceptuja oni uszkodzenia kabla.

Z telefonu nie korzystalem jako odt. MP3. Teraz jednak 8gb pamięci na karcie i słuchawki bluetooth to dla mnie to czego szukałem. Swoje kupiłem okazyjnie za 140 zł na Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchawki fajne ale kosztują prawie 300 zł a tyle to za to nie dam ;d Chyba, że znajdę na allegro coś tańszego ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raps
    Słuchawki fajne ale kosztują prawie 300 zł a tyle to za to nie dam ;d Chyba, że znajdę na allegro coś tańszego ;p

http://allegro.pl/item1073808474_sluchawki_bluetooth_nokia_bh_503_nowe.html

Te masz na myśli??(BH-503)

Za 300 zł są w firmowym sklepie NOKII który służy tak samo jak sklepy APPLE'a do zapoznania się z ofertą producenta i ma napędzać sprzedaż dystrybutorom tych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok faktycznie na ceneo (czy czymś takim) chodzą za prawie 300 zł a tu na allegro już za 170 można kupić;d Licytuje jakieś za 110. Może uda się wyrwać za jakieś 150zł:) Dzięki. Chyba najlepszy wybór jeśli chodzi o takie słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurdę znalazłem takie słuchaweczki nokii jak kolega wyżej polecał (Nokia BH503), ale bez gwarancji producenta (nówka, sprzedawca daje miesiąc rozruchowej jednak brak gwarancji bo niby bezpośrednio od producenta czy coś). Allegrowicz niby sprawdzony więc sprzęt dostanę na pewno, jednak co jeśli się zepsują? Interesująca jest cena 129 zł + 25 zł wysyłka... Jak myślicie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi