Skocz do zawartości
Scania

Brak połączenia USB CM7

Rekomendowane odpowiedzi

Scania

Nie mogę połączyć mojego 2X z komputerem za pomocą USB. Wgrany jest CM7 KANG BUILD P204-69 - FINAL RELEASE. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pknbgr

Odmontuj kartę SD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobny problem na poczatku normalnie dalo sie podlaczyc do kompa widzial obydwa dyski az tu nagle nie dziala nie wykrwa kart w powiadomieniach nic sie nie pokazuje tylko laduje baterie wgralem nowwego cm7 20120226 nighty p990 wersja jadra to etana hoc 48m ...w root menager wyczyscilem wszystko przed isnstalacja nowego rom takze nie powinny zostac jakies smieci nie wiem co robic strasznie mnie to denerwuje bo bez tego to sie poprostu nie da ://///// tele mam kilka dni a juz mnie denerwuje a system to android 2.3.7 blagaaaaaammmmmm o pomoc :((((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darryd

włącz/wyłącz debugowanie aplikacji w Ustawieniach/Aplikacje/Dla programistów

sprawdź czy nie masz wykrzyknika w menadżerze urządzeń w windows...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bylo wlaczone ... wylaczylem tez nic w powiadomieniach windows nic sie nei pokazuje ://// zero dzwikow powiadomien zero reakcji tylko baterie laduje co jest nie tak chodzilo i nagle prze noc przestalo wykrywac moze jakas aplikacja to zrobila ale teraz jest czysty to powinno normalnie dzialac :?///

okazalo sie ze u kolezanki chodzi wykrywa obydwie karty takze cos z moimi sterownikami ale zainstalowalem niwe i tez nic juz nie wiem co robc dobrze ze lapka wymieniam moze na nowym bedzi echodzic hahaha

Edytowane przez cuthbert11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się pod problem. Na 2.3.5 stockowym usb chodziło jak trzeba. Od tygodnia mam cm7 i ani tv , xbox360 a nawet pc nie widzi go. Czy jest jakiś fix żeby chodziło ?

Wysłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darryd
    Od tygodnia mam cm7

który cyanogen? dokładna wersja i jaki baseband+ril?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę jakiś błąd getril pokazuje. Ale robiłem to pierwszy raz i zapewne źle.

Wysłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk

post-129866-14255703233827_thumb.jpg

post-129866-1425570323408_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darryd

masz stary baseband 1035.21_20110405, nie wiem czy akurat to ma wpływ na to...ale zawsze można spróbować wgrać najnowszy, najlepiej 20110725 i do tego RIL od v10d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam problem tego samego rodzaju z tym że na MiUi i po włączeniu trybu usb telefon sie zawiesza. Sprawdzanie na kilku wersjach miui, kilku kablach, kilku kompach i dalej to samo. Prosze o pomoc bo męczę sie z tym juz długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi