Skocz do zawartości
tobiasty

Jaką wybrać folie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem i nie wiem jaką wybrać folię do HTC EVO 3D? Oczywiście wybór padł na firmę Brando, ale nie wiem czy kupić folię Matową czy Ultra Clear :help:

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i wystarczy, ale jestem bardzo zadowolony z folii firmy Brando i spokojnie wystarcza na dwa lata użytkowania, dlatego chcę folię tej firmy. Jeżeli chodzi o pokrowiec również się nad tym zastanawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mickry

nie wiem czy taki silikonowy albo mesh wystarczy, bo taki otwierany jest mniej praktyczny, duzo zabawy z otwarciem zeby np napisać sms...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem folię Ultra Clear, można zamknąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

Nie wiem co wy robicie z tymi telefonami jade bez foli i ekran jak nowy po przetarciu szmatką 0 rys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mickry

nic nei robimy, tylko lepiej zapobiegać niż leczyć prawda?:) po co ma sie np jakkolwiek kiedyś porysować jak moze miec folie i nie musi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Może użytkownicy dłużej używający EVO wypowiedzą się jak to jest z ekranem i rysami? Znajomy ma prawie rok Galaxy S II i zero rys, więc jeśli u EVO będzie podobnie to jaki jest sens foli ochronnej? Czy Gorilla Glass w EVO po dłuższym normalnym użytkowaniu wygląda nadal jak nowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Nie ma sensu foli u mnie pies mi pazurami po ekranie przejechał i nic ,zresztą kiedyś dla testu gwoździem po ekranie jeździłem i nic się nie stało

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

Poprzednio miałem desire s i tam po paru dniach mi się już rysy pojawiły i zakupiłem folie teraz w evo albo dobra partia gorilla glass albo nie wiem ale zero rys od miecha;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x