Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
kornikbp

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was posiada oryginalny uchwyt samochodowy? Cena dość wysoka bo ok 200zł za uchwyt + ładowarka samochodowa. Ciekawi mnie czy uchwyt dobrze się spisuje, czy przenosi drgania, czy nie niszczy telefonu po X razach wkładania wyjmowania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

uchwycik jest super. korzystam regularnie w prywatnym aucie , dostałem razem z telefonem :DD

nic sie nie nisczy. motka dość pewnie siedzi. drgania jak w każdym innym uchwycie. zależy jakim kto autem jeździ. u mnie tylko na dziurach drży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uchwyt, choć dość drogi moim zdaniem wart jest ceny. Konstytucja jest świetnie dopasowana i bardzo dobrze przemyślana. Ładowarkę podpina się bezpośrednio pod uchwyt, a nie sam telefon, co korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Razr łatwo umieścić w uchwycie, i jednym ruchem wsunąć zacisk ze slotem micro usb do gniazda. To naprawdę świetne rozwiązanie. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

A jak wygląda mocowanie uchwytu do deski?Bo z tego co się orientuję można go przymocować do szyby lub właśnie do deski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

mój uchwycik jest typowo nawigacyjny na szybę . nie wiem czy może są inne wersje czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Hmm...w opisach aukcji na alledrogo jest napisame że mocowany jest do szyby lub kokpitu dlatego zapytałem jak to mocowanie do kokpitu wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

mowa o oryginalnym motorolli ? ~~@ ORYG. UCHWYT SAMOCHODOWY MOTOROLA RAZR +ŁAD. (2176854887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niewiem nic o mocowaniu do deski. chyba że może coś tam w pudełku zostało , ale mogę to sprawdzić dopiero w środę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Tak mowa o oryginalnym uchwycie.Nawet w aukcji którą podałeś napisane jest: "dysk do opcjonalnego przymocowania uchwytu do kokpitu samochodu"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

ja nic nie kojarzę takiego w zestawie.

u mnie w sumie można na drewienko tak jak na szybę przymocować :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zestawie znajduje się dysk, który przylepia się do deski. Wydaje mi się, że to częste rozwiązanie. To samo miałem w uchwycie do Defy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi