Skocz do zawartości
martini555

HTC Sensation pobity dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Soren

Jakość może być dyskusyjna ponieważ nie masz pewności czy to oryginał. 150zł części + pewnie ze 100zł robota w jakimś komisie (chyba że chcesz ryzykować samemu) co dawałoby jakieś 250zł. Dokładasz 90zł i masz robione na oryginalnych częściach z gwarancją.

Ja bym osobiście wolał zapłacić za serwis (nie są to jakieś ogromne pieniądze) niż bawić się samemu bo oszczędność może być tylko pozorna.

Pamiętaj że pazerny 2 razy traci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Jakość może być dyskusyjna ponieważ nie masz pewności czy to oryginał.
    no właśnie o to mi chodzi czy oryginał można już kupić za takie pieniądze bo jeżeli to podróbka to wole oddać do serwisu.

co sadzicie o tym?

link

link 2

link 3

Edytowane przez krolik112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Myślę, że kolega pisząc serwis ma na myśli jakiś skup telefonów gdzie chlopaki trochę sie bawią w naprawy. Nie liczylbym na oryginalne części za 340zl z robocizna. Ale ja już sie przekonałem, że nieoryginalne części wcale nie muszą być gorsze - przyklad: nieoryginalny glosnik do mojej sensacji jest 10 razy lepszy niż ten co był od nowości. Zastanawiam sie czy babinie mojej nie wymienić na ten sam co ja mam za chyba 7zl ;)

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głośnik głośnikiem.... ale jeżeli chodzi o dotyk... to już inna bajka

Jakość wykonania przeszczepu"" dotyku do sensation może nieść za sobą stratę na wartości sprzętu (nie widziałem jeszcze poprawnie naprawionego na zamiennikach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

A ile widziałeś tak naprawionych sensation? Ja na pewno na zamiennik bym wskoczył. Kto mi udowodni, że to nie oryginalny jeśli będzie działał? W iphonie wymieniłem na jakąś tanioszke i do tej pory znajoma po nim smyra paluchem aż miło ;)

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ile widziałeś tak naprawionych sensation?

kilka się trafiło... akurat ja nie mam problemu z dostrzeżeniem fuszerki

...pamiętajcie, że naprawiane w "budkach" często jako skutek uboczny nieumiejętnej naprawy mają uszkodzone inne części

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Oczywiste jest, że jak paproch sie za coś weźmie to ryzyko jest ogromne że coś zepsuje. Ale nie wiedzę potrzeby przeplacania za oryginalne części jeśli zamiennik może działać tak samo. I dam sobie głowę obciąć, że poprawne założenie zamiennika uniemożliwia zorientowanie sie, że coś było grzebane. Jak poznasz, że wyświetlacz jest nieoryginalny skoro jasność, odwzorowanie barw i reakcja na dotyk niczym sie nie różni? Mówię oczywiście o iphonie w którym wymienialem bo w sensation jeszcze z wyświetlaczem nic nie kombinowalem.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naine

Witam,

Ja mam podobny problem. Telefon mi upadł, nic się niby nie stało gdyby dotyk nie zaczął szwankować :/ Dotyk raz jest a raz go nie ma, przy pisaniu smsów najlepiej jest to odczuwalne.

Co zrobić? Może na gwarancji oddać, że nie wiem co się stało? Czy raczej się zorientują, że to wina upadku?

Jeśli więc kupować bądź oddać do naprawy to gdzie i za ile?

Jestem z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Na gwarancje!!! Nikt sie nie zorientuje i na bank naprawia. Nikt nie będzie robił ekspertyzy z jakiego powodu dotyk przestał działać;)

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remik

Ostatnio pytałem we Wrocławiu, autoryzowany serwis samsunga naprawia wszystkie telefony, dotyk do sensation jak mi powiedzieli 300 zł z wymianą + gwarancja na usługę >>Tutaj<< masz ich strone.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi