Skocz do zawartości
martini555

HTC Sensation pobity dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

joohtz

Rozumiem, że wysyłając sensację do serwisu samsunga w celu naprawy wyświetlacza/dotyku traci się gwarancję, tak? A orientuje się ktoś może za ile serwis htc wymienia wyświetlacz (pęknięta szybka)? Bo nie fajnie byłoby stracić gwarancję :zdegustowany:

Pytam, bo kumpel ma na sprzedaż sensationa z pękniętą szybką za 650zł z gwarancją z lutego 2012 i nie wiem czy opłacałby mi się taki zakup.

Edytowane przez joohtz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

W pierwszym poście masz podaną cenę. Za wymianę ekranu zapłacisz drugie tyle co za resztę telefonu...

A czy to jest opłacalne, to już musisz odpowiedzieć sobie we własnym zakresie (ten wątek temu nie służy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xsysiu

Witam,

Na tym forum to mój pierwszy post, nabyłem sobie senation (po zbyciu SE X10i) z pobitym dotykiem z zamiarem naprawienia. Przejrzałem fora, alle..o i googla i znalazłem człowieka, który za wymianę dotyku z lcd czyli części sklejonych życzył sobie 280zł. Zacząłem się zastanawiać skąd ma dostęp do tak tanich części zamiennych i do czego doszedłem po głębszym szukaniu... znalazłem rzekomego dostawcę FULL LCD DISPLAY + TOUCH SCREEN DIGITIZER FOR SPINT HTC SENSATION 4G Z710E G14 | eBay . Z tego co patrzyłem na yt wymiana samego digitizera jest mocno inwazyjna, w tym przypadku zastanawiam się czy to będzie całkowite plug and play. Ma ktoś jakieś sugestie? W sumie starą x10 rozkładałem kilka razy więc i tu nie powinno być większych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie wymienilem ekran z dotykiem zakupiony na znanym portalu aukcyjnym za 349zł. wszystko dziala oprocz aparatu ale chyba nie wpialem wszystkich zlacz jak ktos ma pytania to pisac bo rozebralem sensation i zlozylem wszystko dziala ekran wydaje sie oryginalny nie widze zbytniej roznicy zobaczymy z czasem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi