Skocz do zawartości
lulonen

[19.03][X Series] Virtuous S4X Alpha3 [Sense 4.0 Android 4.0.3]

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pod sensation xe jest troche inny kernel i fw jakbyś nie zauważył w każdej wersji ;) i na xda również użytkownicy xe piszą, że nie jest do użytku, więc nie, nie sknociłem ;)

To najlepszy kawał jak dziś usłyszałem :) Romy z sense to najgorsze co może być na ANDROIDZIE...gdyby nie to, że jest tak ładnie zrobione to nigdy bym tego nie używał. W porównaniu z innymi nakładkami lub launcherami sense jest bardzo słabo zoptymalizowane ;/

To offtop który jeżeli zostanie przeniesiony do właściwego wątku to chętnie podejmę polemikę. Już parokrotnie na ogólnym rzucałem wyzwanie przeciwnikom HTC Sense. Sense jest zoptymalizowane, zawiera jednak jakieś 100 * tyle opcji i 10* tyle grafiki co konkurencja. W ogóle porównywanie sense do konkurencji to jak krytykowanie samochodu, że jest cięższy od roweru. Jedyny pseudokonkurent to touchviz - który jednak:

- nie naprawia błędu googla związanego ze zbyt małymi obrazkami kontaktów

- ma słabszego klienta pocztowego

- brak widgetów kontaktów

- brak czegoś na kształt frienstreama z możliwością wybierania grup użytkowników

powoduję, że z mojej perspektywy to nie jest konkurencja i nie ma nawet co porównywać.

---------- Post dołączono o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Furorę robił bo to pierwszy wyciek SENSE 4.0 na XDA. W dodatku na EVO to i rak ryba.

Do codziennego użytku zabrakło mu kompletu w pełni działających widgetów. Bug we friendstream sczerze mnie wykończył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Na evo przy tym romie jest 300 ram ;) prawie cały czas ,rom nadaje się do codziennego użytku ,ale czasem łapie laga a mnie to denerwuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie najnowszej wersji - muszę poświęcić jej więcej czasu, bądź zrobić reflash gdyż mam problem ponownie z kontem friendstream pomimo, że podobno zostało naprawione. Nie chxę więc pochopnie krytykować romu - jest bardzo szybki i działa więcej niż w konkurencyjnych romach z 4.0 (w tym animacje).

To co u mnie nie zadziałało to:

- synchronizacja FB

- friendstream

- news widget

- lockscreen "produktywność" (... a działało to w poprzednich wersjach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi