Skocz do zawartości
Viteq

dodatkowa ładowarka sieciowa z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Viteq

Często mi się zdarza spędzać parę dni u dziewczyny, a ładowanie telefonu przez USB z jej kompa jest upierdliwe i każdy chyba wie ile takie ładowanie trwa :/ ładowarkę oryginalną mam na stałe zamontowaną u siebie w domu w gniazdku i nie chcę tego zmieniać.

Dlatego postanowiłem kupić dodatkową ładowarkę sieciową do korzystania u niej. Przejrzałem Allegro i zwątpiłem. Można tam dostać ładowarki na mini USB nawet za mniej niż 10 zł. I to z opisem że prąd wyjściowy mają 1A.

Czy ktoś kupował jakąś z takich ładowarek. Jak się ma opisywany 1A do praktycznego ładowania? Czy to możliwe że można kupić do hero dobrą i szybką ładowarkę za jedynie kilka zł? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja takich tanich ładowarek nie polecam. Są dość awaryjne i można uszkodzić telefon.

Lepiej kupić coś bardziej markowego. Są o lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lepiej poszukaj oryginalnej htc za 30 - 40 zl, taka od tytn II chociazby, bedzie idealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Viteq

tak myślałem że jakiś sęk w tym będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak kupiłem ok 5 lat temu taką ładowarkę chyba za 12 zł z Chin. Praktycznie to tylko wtyczka z usb i diodą:D. Działa do dzisiaj, tak samo jak oryginalna samsunga, którą dostałem wraz z aparatem. Więc cena nie zawsze mówi, że to coś tandetnego jednak ja swoich ładowarek nigdy nie wrzucam do 1 miejsca czy coś, więc 2 lata zawsze wytrzymują, aż do nowego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zbig
    Powiem tak kupiłem ok 5 lat temu taką ładowarkę chyba za 12 zł z Chin. Praktycznie to tylko wtyczka z usb i diodą:D

Ta, jasne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta, jasne, również mam taką ładowarkę tylko że 3 lata, do tej pory służy jako zapas ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ładowarkę oryginalną mam na stałe zamontowaną u siebie w domu w gniazdku i nie chcę tego zmieniać.

.

Nie polecam takiej praktyki - może skończyć się kiedyś pożarem - zawsze wyjmuję ładowrkę z kontaktu kiedy nie jest potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zbig
    ta, jasne, również mam taką ładowarkę tylko że 3 lata, do tej pory służy jako zapas ;P

Mój komentarz dotyczył stwierdzenia "Praktycznie to tylko wtyczka z usb i diodą", nie kwestionowałem trwałości.

---------- Post dołączono o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Nie polecam takiej praktyki - może skończyć się kiedyś pożarem - zawsze wyjmuję ładowrkę z kontaktu kiedy nie jest potrzebna

Napisz zatem proszę, czy zawsze wyłączasz (wtyczką, z sieci) po użyciu również każde z następujących urządzeń:

• komputer
    • telewizor
    • sprzęt grający
    • mikrofalówkę (tak, żeby nie świecił nawet zegarek)
    • DVD
    • każde inne urządzenie, które można włączyć pilotem lub takie, które posiada tryb "standby" sygnalizowany świeceniem jakiejś lampki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie koniec :offtopic:, trzymajcie się tematu ;) Jak macie jakieś pytania co do podłączania urządzeń w domach to pogadajcie o tym na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x