Skocz do zawartości
linar10

[RUNNY ROM v7.0.2][FAST|STABLE][STOCK|CM7r2][INT2SD-BETA]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Korzystam z najnowszej wersji runny rom tj. 7.0.2

Miewam z nim poważne problemy. Próbowałem juz chyba wszystkiego...

Oto te problemy:

- 3/4 smsów z innej sieci nie dochodzą.

- WIFI traci zasieg przy zablokowaniu telefonu, czasami nawet przy przegladaniu internetu ( a np leżę w łóżku 30cm od rutera nieruchomo). Czasami nawet zgrywam jakies pliki przez FTP i wystarczy ze zgaśnie ekran to plik już się nie wysyla/sciąga bo wifi się odlączyło. Oczywiscie w zaawansowanych opcjach łącznosci wylaczylem uspienie i tego typu sprawy

-Po 2 tygodniach korzystania rom strasznie zamula, w tej chwili wyłączyłem wszystkie mozliwe ANIMACJE, tapety i wodotryski. Regularnie czyszczę cache aplikacji a i tak zamula straszna (czy istnienie jakieś czyszczenie cache systemu z poziomu hboota albo programu wbudowanego - RCMix3D -tweaks??

-Nie mogę wyłączyć aplikacji WSPÓŁRZĘDNE mimo odznaczenia opcji w mapach..

-Po resecie ramu jest około 60-70mb. Każda aplikacja z której wyjdę i wejde ponownie (nawet klikając przycisk HOME na fizycznej klawiaturze..) włącza się ponownie bo nie ma zbyt ramu :)

- gubi zasięg na 3G lub lepszym połączeniu, jest przestaniony na GSM to przynajmniej mam 2-3 kreseczki. (Wczesniej mialem zawsze full)

Oraz mam pytanie czysto ciekawskie. Czym rozni sie metoda INT2SD-S od INT2SD albo INT2X czy cos takiego z literką X? Wczesniej rom stawiałem na literkę X, aktalnie mam na literkę INT2SD-S, bo wyczytałem na forum anglojęzycznym, ze ta forma jest szybsza?? Czy to prawda??

Moj desire ma amoled, wgrany cm2r7 czy cos takiego, w sensie inaczej partycjonowana przestrzeń wewnętrzna woluminu i kartę SanDisk Extreme ultra czy cos podobnego 10 class 32gb.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowedzi i zrozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

mam dosc pilny problem i prosilbym o mozliwie jak najszybsza pomoc. Chcialem zrobic hard reset telefonu na tym robie, spod poziomu systemu wszedlem w przywrocenie danych fabrycznych. Kliknalem usun wszystko, telefon zresetowal sie. Po wyłączeniu pojawilo sie białe logo htc, po chwili pojawil sie jakby srebrny napis android na czarnym tle, to juz chyba nakladka tego romu. Napis co chwile mryga sobie i telefon zawiesil sie na tym momencie i nie chce sie dalej wlaczyc... Wszedlem w recovery i spod menu tego romu dalem opcje wipe, format itp itp i dalej jest to samo... a telefonu potrzebuje pilnie.

Bardzo prosze o pomoc.

---------- Post dołączono o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Witajcie!

mam dosc pilny problem i prosilbym o mozliwie jak najszybsza pomoc. Chcialem zrobic hard reset telefonu na tym robie, spod poziomu systemu wszedlem w przywrocenie danych fabrycznych. Kliknalem usun wszystko, telefon zresetowal sie. Po wyłączeniu pojawilo sie białe logo htc, po chwili pojawil sie jakby srebrny napis android na czarnym tle, to juz chyba nakladka tego romu. Napis co chwile mryga sobie i telefon zawiesil sie na tym momencie i nie chce sie dalej wlaczyc... Wszedlem w recovery i spod menu tego romu dalem opcje wipe, format itp itp i dalej jest to samo... a telefonu potrzebuje pilnie.

Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Musisz wgrać rom od nowa,i tyle. Jak to zrobić jest napisane w każdym pierwszym poście danego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wlasnie w tym jest problem, zainstalowalem od nowa i tym razem wywala sie na bialym tyle napis htc quietly brilliant i to tło sie tak co chwile gasi i swieci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zwusik

Ze swego czasu miałem problemy z zainstalowaniem jakiegokolwiek romu,

pozostała mi możliwość tylko wgrania romu MIUI, CyanogenMod7.2, inne romu poprostu się nie wgrywały prawidłowo.

Oddałem telefon do serwisu(komp nie widział karty SD),wymienili płytę główną i problem z wgrywaniem romów minął.

Może szwankuje u ciebie płyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pollak

Hej czy wam też glosnik do rozmów też tak cicho chodzi?

I trochę to dziwne bo instalacji jakiego kolejek ICSa rozmówcę słyszę głośno i wyraźnie.

Podrzucie jakieś rozwiązanie problemu.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce Cie zamartwiać ale to chyba normalne przy tym Romie. Mi nawet teraz ostatnio nie chce sie pokazać jakei miałem połączenia nieodebrane. Dodatkowo przy włączeniu jakiejkolwiek aplikacji od razu się wyłącza. Np włączę opere i się zawiesi, bo ma mniej niż 40mb ramu wolnego mimo ze wszystko wylączyłem co było mozliwe. Dziwne, bo ROM chodził znacznie szybciej jak go pierwszy raz instalowałem, a było to miesiąc temu. Z dnia na dzień co raz wolniej chodzi i co raz mniej ramu. Jak to wyjasnić skoro aplikacji nie przybylo..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra ten rom.

Pierwsze moje odczucia odnośnie wersji,niby stabilnej,6.1.1 był mieszane zaraz po tym jak po instalacji zaczęły wyskakiwać komunikaty:"Proces...został niespodziewanie zamknięty...",ale pomyślałem że dam mu szansę.Wyjąłem więc baterię i jakoś poszło.Ogólnie byłem zadowolony do momentu gdy zacząłem kręcić kamerą filmiki...Rozciągało mi obraz,masakra jakaś!!Z synem swoim nakręciłem sobie wypasiony filmik,patrze ,a tu taki zonk,ale myślę dam mu szanse.Ściągnąłem z marketu aplikację kamery która działała,chyba jedyna która nie rozciągała obrazu i tak sobie prosperowałem z tym romem,do czasu...

Zacząłem grzebać w RcMix coś tam z ekranami startowymi,również okazała się lipa,trzeba dograć pacha,ok dograłem,hula.Następnie zaczęły się problemy z pamięcią ram,ok odpaliłem script manager coś tam wklepałem żeby ubijało te procesy,ok hula,do czasu...Na drugi dzień odpalam desire,a tu komunikat mało pamięci,nieeee,myśle nie wy3mam,60MB wewnętrznej wolnego,a tu mi krzyczy,że mu mało(!!!) myśle sobie dam mu szanse,do czasu...

Kręcę sobie filmik z synkiem i żoneczką jak się razem wściekają,patrze....nieeeee....patrze...nieeeeno,nie wy3mam,rozciągnął znowu:mad: Następnej szansy już mu nie dałem.Siadłem przed kompa ściągnąłem inny rom,zainstalowałem i jak na razie jestem zadowolony.

Miałem wcześniej SGBS,który miał podobne wady,myślałem,że ten rom będzie git,bo każdy zachwalał itp.ale myliłem się,więc:

Drogi użytkowniku,jeśli masz zamiar zainstalować ten rom obojętnie w jakiej wersji to wybij sobie ten pomysł z głowy,zaoszczędzisz sobie czasu i straconych nerwów oraz chwil które będziesz myślał,że uwieczniłeś.Nie polecam tego badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma to ktoś na jakimś innym serwerku bo albo link padł , albo nie umie ściągnąć :) może na ♥♥♥♥♥♥♥♥ ( szczurka)tam raczej nie wyrzucą . Z góry dzienki :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi