Skocz do zawartości
adasio2326

[PORT] Beats Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł oryginalnego wątku XDA:[MOD] [PORT] Beats Audio for all Gingerbread Roms - xda-developers

Beats Audio Mod

post-12373-14255703221983_thumb.jpg

Dzisiejszego popołudnia wyszła modyfikacja Beats Audio popularna chociażby z HTC Sensation XL,XE. Zadziała ona na każdym telefonie z Gingerbeard'em. Nie wiem jak z ICS nie testowałem.

MOD należy zainstalować przez CWM update.zip. Nic innego nie trzeba zrobić.

QRCODE:

chart?cht=qr&chs=250x250&choe=UTF-8&chld=H&chl=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fattachment.php%3Fattachmentid%3D925403

PLIK:flash.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ICS nie działa, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wyjdzie pod ICS to opublikuje w 1 poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

Mam może trochę laickie pytanie. Ale to dlatego że nie miałem z tym do czynienia. Co to konkretnie daje i czy tylko że składkami Beats?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to daje? Moze jakies info?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to modyfikacja polepszająca jakość, wyrazistość muzyki w naszym telefonie. Ale najlepiej słychać różnicę jeżeli posiada się lepsze słuchawki np. nauszne AKG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy

To może jeszcze niech ktoś powie czy to na prawdę coś zmienia czy to taki sam pic jak bravia engine swego czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jeśli to coś modyfikuje - to jest to tylko podbicie pasma w penwych zakresach, jak swego czasu 'technologia' w kartach x-fi creative. Nie bądźmy naiwni; ja na sgs2 i aurvana live nie słyszę żadnej różnicy, dźwięk sgs2 to jego pięta achillesowa i po wgraniu tej modyfikacji nic się nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Imo placebo. Beats to od początku jest niezła ściema, ale jak wiadomo marketing jest wielki... ;) Realne zmiany da lepszy procesor dźwięku, słuchawki czy w ostateczności odpowiednie nastawy EQ. Mogę potem zrobić poradnik jak ustawić i czym dźwięk żeby było w miarę miodnie. Sam mam dwie pary Sennków i Klipsche, bo akurat muzykę to ja za bardzo szanuję i miłuję żeby katować się na, np. "kitowych" z zestawu. ;)

Edytowane przez Silencer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszę żadnej różnicy, ale jeszcze potestuję... ;)

Ja tam nie wierzę w jakieś Beats audio, ulepszacze dźwięków i inne pierdoły przez które telefon jest droższy o 300 zł jednak chcę się zapytać jak to zainstalować bo jestem tylko ciekawy. Prosiłbym o dokładną pomoc.

Ściągasz plik z pierwszego postu, odpalasz Recovery i instalujesz .zip. Reboot. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x