Skocz do zawartości
adasio2326

[PORT] Beats Audio

Rekomendowane odpowiedzi

papux

Za jakość dźwięku odpowiadają przetworniki cyfrowo analogowe a nie zmiany programowe.

nie można więc o tym modzie powiedzieć że polepsza dźwięk gdyż tylko modyfikuje zakres częstotliwości.

Ale ludzie uwierzą w największą brednie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola

Ja tylko tak w gwoli wyjaśnienia...za dźwięk nie odpowiadają tylko przetworniki cyfrowo-analogowe, tudzież inne procesory dźwięku. Wbrew pozorom sprawy softwarowe również mają zasadnicze znaczenie. Ale akurat w tym przypadku również jestem zdania, że za dużo to to nie pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewson

Nie słychać różnicy w PowerAmpie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewson

Nie trzeba oczekiwać cholera wie czego, żeby liczyć na jakąkolwiek małą zmianę brzmienia.

Dla mnie nie ma żadnej zmiany na +/- PowerAMP'ie + CAL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszę różnicy, szczeże to niewiem czy to się w ogóle zainstalowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

No właśnie, jak można się upewnić że to się wgrało? Inaczej niż na ucho.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem jak wy na samym początku zainstalowałem z poziomu telefonu przez managera i szczerze mówiąc nie słyszałem żadnych zmian, widząc bardzo pozytywne komentarze na XDA dziwiłem się czemu ja nic nie słyszę. Postanowiłem zainstalować tym razem przez z poziomy Recovery no i szczerze mówiąc nie jestem pewny ale dźwięk teraz w tych samych piosenkach jest jakby czystszy a jak jest w piosence delikatny bass to jest on tak słyszany bardziej wyraźnie. Nie wiem sam się zastanawiam czy to nie efect Placebo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGS I + Voodoo + CAL'e + Poweramp + ustawienia EQ Powerampa na "Basy i soprany" + polski hip-hop. Nie widzę wielkiej różnicy. Może się delikatnie bas pogłębił i dźwięk zrobił się bardziej wyrazisty, ale nie jest to kolosalna różnica.

Przypuszczam, że gdybym miał dwa identyczne egzemplarze koło siebie, jeden z Beats, a drugi bez to nie odczułbym różnicy.

Może na jakichś słabszych telefonach różnica jest, ale tutaj nie.

Żeby nie było wg powyższego zdania, że uważam telefon swój za jedyny i niezastąpiony - jak wszyscy wiedzą, Wolfson, który się tu znajduje jest jednym z najlepszych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam że nie używałem PowerAMP tylko zwykłego odtwarzacza.

PS. Tak naprawdę tylko do przetestowania wgrałem ten mod. Na co dzień nie jest mi potrzebna muzyka z telefonu, od tego mam iPoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x