Skocz do zawartości
adasio2326

[PORT] Beats Audio

Rekomendowane odpowiedzi

graku

a jak tego moda usunąć? bo nie dość że nie słyszę różnicy to jeszcze przy sporej ilości mp3 które wcześniej działały teraz wyskakuje komunikat że nieobsługuje tego typu plików, więc radzę omijać tego moda szerokim łukiem

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

zamiast tego moda, wywalcie PowerAmp, zainstalujcie Neutron player ( https://market.android.com/details?id=com.neutroncode.mp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5uZXV0cm9uY29kZS5tcCJd ) i wtedy będzie poprawa jakości !!!!, jak komuś za cicho tel gra to może jeszcze zainstalować Voodoo Louder (https://market.android.com/details?id=org.projectvoodoo.louder&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5wcm9qZWN0dm9vZG9vLmxvdWRlciJd )

ps. power amp to naprawdę najwyżej średniej jakości player (nie mówię o funkcjach, bo tu mocny jest)

Korektor w Neurtonie, to korektor PARAMETRYCZNY !, a nie zwykły tzw. graficzny w jaki wyposażone są pozostałe playery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To nic innego jak chwyt marketingowy i wyciąganie pieniędzy od naiwnych klientów.

To samo można osiągnąć używając dowolnego programowego Equalizera. Wolałbym modyfikację, która podmieniłaby mi chip Yamahy na Wolfsona WM8994 DAC z Galaxy S ale niestety jest to fizycznie niemożliwe. ;)

Edytowane przez RadkoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mów co chcesz, po pierwsze jakie to jest wyciąganie pieniędzy? Płacisz za ten mod? A po drugie różnicę czuć jak ktoś wcześniej używał stockowy odtwarzacz. Wstawiłem to nie dlatego aby komuś zaszkodzić ale pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To raczej nie placebo. Dziś w szkole miałem do dyspozycji drugiego s2 wraz z power ampem i domyślnymi ustawieniami equalizera i innymi tak jak mój egzemplarz. Z tym, że na moim jest wgrany mod a na drugim go brak i...Możecie mi wierzyć lub nie, ale jednak czuć różnicę w basach, są głębsze tak jak ktoś wcześniej napisał. Słychać ogólnie polepszenie jakości. Dodam, iż nie słucham popów i innych chłamów radiowych, tylko cięższej muzyki, trochę mniej przyswajalnej dla przeciętnego człowieka :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy
    Mów co chcesz, po pierwsze jakie to jest wyciąganie pieniędzy? Płacisz za ten mod? A po drugie różnicę czuć jak ktoś wcześniej używał stockowy odtwarzacz. Wstawiłem to nie dlatego aby komuś zaszkodzić ale pomóc.

koledze raczej chodzi o to co htc wyczynia z tym beats audio. No ale oni chociaz dostają słuchawki tej firmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ
    Napisano (edytowane)

Link do oryginalnego wątku nie działa.

EDIT: Chyba HTC przypruło się do autora i nakazało usunięcie tematu.

Edytowane przez HHZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mi działa, więc nie wiem, o co chodzi.

Edit:

Jednak nie, otworzyło sie na chwile, chciałem odświeżyć stronę i:

post-71962-14255703240405_thumb.jpg

Edytowane przez karol123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pierwszej stronie pisaliście, że na ICS nie działa, a według autora powinno jak na GB i CM, więc spróbujcie.

Jest to inna wersja niż ta na pierwszej stronie.

Zippyshare.com - beats audio 2.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mów co chcesz, po pierwsze jakie to jest wyciąganie pieniędzy? Płacisz za ten mod?

Czy ja gdzieś napisałem, że chodzi mi o wyciąganie pieniędzy za tego moda? Czy masz mnie za debila?

Miałem na myśli wyciąganie pieniędzy (przez HTC) z kieszeni naiwnych ludzi, chcących kupić telefon, takim nic nie dającym "ficzerem", gdzie słuchawki ponoć wcale nie są idealne a kosztują krocie.

A zwłaszcza te douszne dodawane do HTC są guzik warte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x