Skocz do zawartości
reg

Hero rozlacza internet

Rekomendowane odpowiedzi

reg

Witam

praktycznie od samego poczatku wystepuje u mnie problem z polaczeniem. Wyglada to mniej wiecej tak ze internet rozlacza sie srednio co 5 min na chwile zaraz znow sie polaczyc.

Problem wystepuje zawsze, mocno utrudnia korzystanie z komunikatorow (niedochadzace wiadomosci, czasem dochodza po kilka razy), bez roznicy czy to gg czy google talk, czasem tez odbieranie maili (rzadko) czy normalne przegladanie internetu - choc tu rzadziej to sie odczuwa. Dziwny jest tez rozrzut predkosc -i net czasem sie po prostu wlecze a czasem jest w stanie ladowac filmy z yt (i to w 360p na lapku).

Na pewno nie jest to problem z zasiegiem, gdyz mieszam w wiekszym miescie. Zdaje sobie sprawe, ze nie wszystko musi dzialac idealnie ale **** - zeby polaczenie bylo mniej stabilne w telefonie wrecz stworzonym do internetu niz przy uzyciu k750i. Z tym, ze se mialem w Plusie a teraz jestem w Play...

I dlatego tez chcialem zapytac jak sprawuja sie wasze Hero? To normalne zachowanie czy moge go np oddac na gwarancje?

Edytowane przez chosen one
    słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach sieci masz zaznaczone, żeby tel. był cały czas online?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reg

Ano mam, to nie mogloby byc takie proste :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi