Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

Opisałem dokładnie ten case parę postów wcześniej. Ileż można się rozpisywać nad czymś co kosztuje raptem 30 zł? To nie majątek jest, żeby zastanawiać się przez kilka stron wątku nad kupnem czegoś co kosztuje tyle co pizza, czy trzy paczki fajek. Jeżeli uważasz że coś jest lepsze, kupuj. Do mnie przemówiło to, że etui przylega i zakrywa większą część telefonu, łącznie z przyciskami. Te inne etui takie jak Combo znacznie pogrubiają telefon, a mesh wg mnie to porażka która chroni jedynie tylną klapę i boki, nie wspomnę o dziurkowanej powierzchni, w którą wchodzi brud, łącznie z kurzem i potem z rąk. Ważną sprawą jest jeszcze zakrywanie szybki od obiektywów, która jest głównie narażona na zarysowania. To samo tyczy się metalowej obwódki ekranu, która już u mnie została wymieniona ze względu na odpryski lakieru. Nie trać czasu na wsuwki, bo już jednej się pozbyłem gdyż była bardzo niewygodna w użytkowaniu. Takie coś sprawdza się tylko gdy telefonu używasz do paru połączeń dziennie, a wiadomo że nie do tego jest ten telefon. Co do grubości gumy, jest to 0.9 mm, zmierzone suwmiarką, co daje niecałe 2 mm poszerzenia telefonu. Jeżeli chodzi o wystawanie nad ekran, jest to 1.1 mm, więc spokojnie można kłaść telefon ekranikiem w dół. Nie miałem jeszcze sytuacji gdzie to etui miałoby negatywnie wpływać na użytkowanie telefonu. Wciskanie przycisków zakrytych przez gumę nie sprawia najmniejszych trudności.

A co tyczy się folii. Ja używam tych od 3M. Co prawda nie są to może tytanowe folie, ale za to są tanie, a ich nałożenie nie sprawia żadnego problemu. Do tego telefonu nie polecałbym matowej folii, gdyż bardzo negatywnie wpływa na efekt 3D. Przezroczysta folia dobrze radzi sobie w słońcu, gdy mamy włączony automatyczny poziom podświetlenia.

post-68322-14255706726844_thumb.jpg

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

post-68322-14255706706162_thumb.jpg

post-68322-14255706710322_thumb.jpg

post-68322-14255706714649_thumb.jpg

post-68322-14255706718729_thumb.jpg

post-68322-14255706722836_thumb.jpg

Edytowane przez the_mask

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A macie jakieś linki do ochronnych gum na evo? Często posiadacze iphone maja takie ochronki. Chodzi mi o ochronę boków i tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07
    @ndrozdowski chodzi Ci o taką jak zaprezentował the_mask? Jeśli tak to wystarczyło wrócić stronę wcześniej HTC EVO 3D | S-LINE CASE: Mocne ETUI + 2x FOLIA (2400385229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Zapewne nie mogło mu chodzić o to po co miałby się pytac o coś co widac nie tylko na poprzedniej ale i na tej stronie.A ochronne gumy to np.NIEZNISZCZALNY GEL CASE HTC EVO 3D + FOLIA (2407616122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , ETUI GEL CASE HTC EVO 3D CZARNY + FOLIA (2389652867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Zasadniczo tanie dobre na wytrzymałość ale łatwo się brudzące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

the_mask twój post przekonał mnie do zakupu tego case'a. Właśnie go zamówiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bardzo dobrze zrobiłeś, nie będziesz żałował.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Ja zamówiłem tego S-line case prosto z Hong-kongu :D Case + przesyłka niecałe 6zł. Naprawdę się zdziwię jak przyjdzie i będzie identyczny jak ten na zdjęciach the_mask :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeii

hehe to ja wczoraj zamawiałem na allegro i tam za samą przesyłkę jest 5 czy 6zł ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07
    Ja zamówiłem tego S-line case prosto z Hong-kongu Case + przesyłka niecałe 6zł. Naprawdę się zdziwię jak przyjdzie i będzie identyczny jak ten na zdjęciach the_mask
    Hmm to może będzie tzw. Made in Hong Kong nie jest to zapewne Made in China ale pewnie z 10% ma szansy aby być identycznym z tym od tego co pokazał the_mask

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Nawet jeśli, to 6 zł to nie majątek. Tyle, że te na allegro w 99% także sprowadzają z Azji. Jak przyjdzie zrobię zdjęcia i napiszę czy warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi