Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

Day7

Witam, polecam SEIDIO do ochrony

seidioonline.com

Nie wiem czy w Polsce idzie kupić, ja na dniach premiery evo 3d musiałem sciągać z us. Telefon spadał już z 3 metrów, może szczęście, ale śmiga bezproblemowo i po zdjęciu ochrony telefon jak z salonu. Do tego stopka, przydaje się w podróży do oglądania filmów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Czy nowy kupiony u operatora EVO ma folię ochronną? Kupiony dwa lata temu GT540 pamiętam, że miał, i wymieniłem ją dopiero po wypadku rowerowym. Czy Gorilla Glass w zupełności wystarcza?

Czy ktoś używa takiej ochrony http://allegro.pl/etui-ochronne-otterbox-silikon-do-htc-evo-3d-x515m-i2242962198.html ? Bo mam dość mieszane uczucia co do niej, a raczej lepszej na allegro w przystępnej cenie (poniżej 50zł razem z przesyłką) nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy nowy kupiony u operatora EVO ma folię ochronną? Kupiony dwa lata temu GT540 pamiętam, że miał, i wymieniłem ją dopiero po wypadku rowerowym. Czy Gorilla Glass w zupełności wystarcza?

Czy ktoś używa takiej ochrony Etui Ochronne OTTERBOX SILIKON do HTC EVO 3D X515M (2242962198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Bo mam dość mieszane uczucia co do niej, a raczej lepszej na allegro w przystępnej cenie (poniżej 50zł razem z przesyłką) nie widziałem.

Nie ma foli. Jeśli faktycznke jest Gorilla to myslę że wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ sholva:

Od miesiąca używam tego otterboxa (też kupowany na tej aukcji) i powiem tak: Nie przylega dokladnie tak jak wyższe modele otterboxa, więc polecam zadziałać temperaturą aby guma się skurczyła. Niemiłosiernie sie wszystko do tego lepi, ale to może atut, bo masz zawsze czyste kieszenie poźniej =) Naprawdę dużym plusem jest to, że świetnie chroni przed upadkami bo guma jest dość gruba, jednak rozglądam się za case-matem podobnym do tego co dał Bigmac. Zobaczymy co z tego będzie =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Cześ

Właśnie przyszedł do mnie Case jest wykonany z materiałów dobrej jakości. Bardzo dobrze przylega do obudowy w odczuciu jest naprawdę solidny (tak dobrze przylega do obudowy że wyciąga się z niego evo bez klapki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki to jest materiał? śliski? (głównie chodzi o łatwość wyciagania telefonu z kieszeni) =) Zapodalbys foty? Bo sam się nad tym casem zastanawiam, ale nie wiem czy biały czy czarny =p

Tapatalk on my HTC EVO 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie używam żadnej folii ponieważ Evo posiada GG. Ale jak chcesz już coś kupić to rozejżyj się za firmą Brando gdyż bardzo dużo osób ją używa i poleca albo wczoraj na allegro wpadłem na firmę Wrapsol tu masz linka:

WRAPSOL Ultra Drop PANCERNA Folia HTC EVO 3D (2267212505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi