Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że te smarty jedne mają inne nie szkło Gorilla, czy to prawda? Jeśli tak to jak to rozpoznać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVO 3D ogólnie nie mają Gorilla Glass, co w moim przypadku potwierdził support HTC i użytkowanie - o sprzęt ogólnie dbam, mimo to przez 2 tygodnie dorobiłem się już paru rys, dlatego folia w przypadku tego telefonu nie jest głupim pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zamówiłem oryginalną folię na allegro. :) Ogromny minus dla HTC, w tej klasie sprzęt powinien to posiadać, a dla Ciebie piwko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc też byłem zdziwiony i zawiedziony, że telefon z takiej półki nie ma GG. Szczególnie, że dziennikarze w wielu testach piszą, że EVO posada Gorillę co jest niestety nieprawdą. Co dziwniejsze EVO 3D jest także wymienione na oficjalnej stronie GG, ale tam są wymienione chyba wszystkie telefony HTC, więc nie ma co w to wierzyć...

Konsultanci z zagranicznego supportu odpisywali mi, że nie jest to Gorilla, ale jest to wzmacniane szło itd. itp. - niestety to ich "wzmocnienie" nic nie daje, bo telefon noszę w kieszeni bez żadnych innych przedmiotów, a na ekranie rysy już są. :/ Na dniach również zamawiam folię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom niestety u mnie po 3 tygodniach też mam kilka rysek mimo że nosiłem w pustej kieszeni, no i oczywiście obwódka aluminiowa w niektórych miejscach widać na niej odpryski, ale od jakiegoś czasu jest na evo defender więc nic mu się nie stanie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Zdajecie sobie sprawę, że na GG mikro ryski przez noszenie telefonu w kieszeni to standard? Hartowane szkło jest pod tym względem lepsze.

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Hm. Skoro wszyscy polecają Brando, to dlaczego nie ma ich na allegro dla EVO? :( Jak wrażenia użytkowników HTC SP-P590? Dobre to?

Edytowane przez sholva

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Hm. Skoro wszyscy polecają Brando, to dlaczego nie ma ich na allegro dla EVO? :( Jak wrażenia użytkowników HTC SP-P590? Dobre to?

Średnie. Mam taką od 3 tygodni i juz mam na niej 4 rysy (widoczne jak ekran jest zgaszony). A telefon nigdy nie był w pobliżu kluczy czy innych metali i zawsze leży ekranem do góry...

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem folie Brando od użytkownika Palmtopy-pl za 29 zł + przesyłka, napisz do nich to na pewno wystawią aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja kupiłem folie Brando od użytkownika Palmtopy-pl za 29 zł + przesyłka, napisz do nich to na pewno wystawią aukcję.

Równie dobrze można kupić w ich sklepie internetowym palmtopy.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi