Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

sholva

Chyba tak zrobię, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Q4LL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego Q4LL z tego co wybrałeś ja bym wziął ten ostatni mesh case + folia na ekran. Pierwsza obudowa jest bardzo gruba, co w połączeniu z dość grubym telefonem, niektórych może przerazić. Drugi link sama folia na ekran za 24zł to moim zdaniem trochę za dużo. Spokojnie dobrą folię kupisz po 15zł za 2szt w markowym sklepie np teletorium czy marketowych punktach GSM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Dobra markowa folia (np Brando) to koszt 20-30 zł. I takie "markowe" 2 szt za 15 zł nie mają do niej startu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brando to dobra folia ale wcale nie lepsza ani gorsza od oryginalnych HTC po niespełna 2 dyszki za 2 sztuki więc nie wiem o co ci chodzi z tym "markowe".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Q4LL

A etui? To mesh będzie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dobra markowa folia (np Brando) to koszt 20-30 zł. I takie "markowe" 2 szt za 15 zł nie mają do niej startu.

Może i tak a może wcale nie. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia i nastawienia się na daną folię. Uwierz mi kolego na tylu telefonach co posiadałem przerobiłem mnóstwo folii i obecnie moim faworytem jest folia 3M cena 10-15zł (w zależności od punktu) za 2szt. Brando jest dobra ale płacimy też już za samą markę. Efekt po zdjęciu folii taki sam bo w obydwu przypadkach ekran będzie bez zarysowań a chyba o to chodzi - w takim razie po co przepłacać.

A etui? To mesh będzie dobre?

Będzie dobre takie samo kupiłem, jak tylko dotrze a ty wstrzymasz się z zakupem jeszcze do 2 tyg to wrzucę fotki jak to wygląda itd. NA innym telefonie spisuje się odpowiednio do wymagań jej stawianej - nie pogrubia telefonu i go trochę chroni (tył i boki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie polecam cuś takiego Etui S-DESIGN firmy BodyGuard HTC EVO3D + Folia (2374114613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Telefonik masz opancerzony z każdej strony. Do tego guma amortyzuje upadki. Wszystkiego wrażliwe miejsca są zasłonięte. Guma idealnie przywiera do telefonu i nigdzie nie odstaje. Telefon bardzo dobrze leży w dłoni, dzięki chropowatym bokom. Każdy otwór jest idealnie wycięty. Co do pogrubienia, to jest to kwestia paru milimetrów. W normalnym użytkowaniu nie odczujesz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

W tym Etui COMBO dwa rogi nie są chronione przez tą drugą twardszą warstwę to jest dla mnie minus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wohard
    Ja od siebie polecam cuś takiego Etui S-DESIGN firmy BodyGuard HTC EVO3D + Folia (2374114613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Telefonik masz opancerzony z każdej strony. Do tego guma amortyzuje upadki. Wszystkiego wrażliwe miejsca są zasłonięte. Guma idealnie przywiera do telefonu i nigdzie nie odstaje. Telefon bardzo dobrze leży w dłoni, dzięki chropowatym bokom. Każdy otwór jest idealnie wycięty. Co do pogrubienia, to jest to kwestia paru milimetrów. W normalnym użytkowaniu nie odczujesz różnicy.

A jak te etui ma sie do wyciagania z kieszeni spodni? bo jak mialem takie gumowe cos w Lg Gt540 to jak wyciaglem tel z kieszeni to i kieszen sie tez wyciagala, bo tak dobrze guma sie jej trzymala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi