Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Obecnie brałbym coś takiego HTC EVO 3D | S-LINE CASE: Mocne ETUI + 2x FOLIA (2400385229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

miałem identyczne na LG o3D, i było bardzo dobre, nie ciągnęło materiału i nie zbierało brudów czy pyłków. Dodatkowo jednoczęściowe, więc łatwiej zakładać i ciekawe kolory 1,3,4. Cena bardzo dobra.

Jeżeli chodzi o combo mesh case (guma + plastik) i brak otworu na głośnik to nie zauważyłem żadnego negatywnego wpływu na głośność. Tak samo nie sądzę że brak plastiku na rogach czymkolwiek zagraża, ta guma jest gruba i pewnie dobrze chroni. Upadek z wysokości 1 - 1,2 metra na dywan nie powoduje odpadania, trzyma sie dobrze.

Edytowane przez shaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Obecnie brałbym coś takiego HTC EVO 3D | S-LINE CASE: Mocne ETUI + 2x FOLIA (2400385229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

miałem identyczne na LG o3D, i było bardzo dobre, nie ciągnęło materiału i nie zbierało brudów czy pyłków. Dodatkowo jednoczęściowe, więc łatwiej zakładać i ciekawe kolory 1,3,4. Cena bardzo dobra.

Jeżeli chodzi o combo mesh case (guma + plastik) i brak otworu na głośnik to nie zauważyłem żadnego negatywnego wpływu na głośność. Tak samo nie sądzę że brak plastiku na rogach czymkolwiek zagraża, ta guma jest gruba i pewnie dobrze chroni. Upadek z wysokości 1 - 1,2 metra na dywan nie powoduje odpadania, trzyma sie dobrze.

myślisz, że będzie lepszy od tej MESH FLEXI CASE HTC EVO 3D + FOLIA (2375299474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ???

Bo właśnie mam dylemat pomiędzy tą,a tą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Ja bym brał tą co podałem. Ktoś już jej tutaj używa, tylko ma z innej aukcji. Zastanawia mnie tylko czy reakcje na przyciśnięcie power i volume są lepsze niż bez pokrowca, bo na obecnym Combo Mesh tak mam. Mimo wszystko wolałbym jednoczęściowy z twardej gumy, zamiast tego co powyżej lub łączonego z gumą, która się trochę brudzi. Jednak na razie na swoje nie narzekam, a dwa mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja bym brał tą co podałem. Ktoś już jej tutaj używa, tylko ma z innej aukcji. Zastanawia mnie tylko czy reakcje na przyciśnięcie power i volume są lepsze niż bez pokrowca, bo na obecnym Combo Mesh tak mam. Mimo wszystko wolałbym jednoczęściowy z twardej gumy, zamiast tego co powyżej lub łączonego z gumą, która się trochę brudzi. Jednak na razie na swoje nie narzekam, a dwa mi nie potrzebne.

Jak masz gdzieś to podał byś linka to bym zobaczył tego case.

---------- Post dołączono o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

MAm pytanie na temat żelowego casa na pewnym forum znalazłęm taki post

Napisane: 2011-02-17, 16:30

gumowe/żelowe/ silikonowe etui tracą kolor, telefon się poci, rozciągają się, wchodzi pod nie brud co rysuje telefon . Gumowe etui z porządnych materiałów i dobrze wykonane lepiej chroni niż ze skóry czy materiału oczywiście bo lepiej przylega, bród się nie dostaje, lepiej leży w dłoni, działa antypoślizgowo, amortyzuje upadki, nie widać zmęczenia/wytarcia materiału aż tak.

W jakimś polskim sklepie są w końcu od case-mate porządnie wykonane, choć to chyba nie jest żelowe ...

Czy to prawda, że rysuje telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geoman

Witam!

Ja polecam oryginalny HTC

ORYGINALNY POKROWIEC HTC EVO 3D TP-C630 FVAT (2390183385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

używam i jest naprawdę dobry. Nie zbiera paprochów, dobrze przylega.

Ponadto mam oryginalną folię HTC a to już kompletna porażka moim zdaniem, kilka dni i już ryski...

i jeszcze tylko na temat pokrowca HTC S550, bo pamiętam że pojawiły się komentarze o nim.

http://allegro.pl/oryginal-etui-htc-sensation-xe-evo-desire-s-one-v-i2408269831.html

niestety nie ten rozmiar i nasz telefon wystaje niefortunnie z niego, kupiłem i teraz leży w szufladzie.

pozdrawiam

Edytowane przez geoman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również posiadam pokrowiec TP-C630 i spisuje się całkiem nieźle, tak jak napisał kolega powyżej - nie zbiera paprochów, jest dobrze dopasowany do telefonu. Jego dodatkowym atutem w porównaniu do wcześniej linkowanych pokrowców moim zdaniem jest wygląd - np. z tyłu ma ten sam motyw ukośnych pasków który występuje na klapce telefonu. Wiadomo że o gustach się nie dyskutuje, ale IMO te "podziurkowane" mesh są paskudne, nie mają startu do TP-C630.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Nie czekaj tylko zamawiaj ten s case. To absolutny hicior. Sprzedawca nie bez powodu wystawił 150sztuk. Jeszcze cena i kolorki do wyboru. Polprzezroczyste chyba najlepsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EmCii

Zdaje mi się, że czarne najlepiej pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi