Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Czarne lub szare (3) bo fajnie przebija logo htc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiam 5 ciekawi mnie tylko czy jest półprzezroczysty czy nie :D

---------- Post dołączono o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Zdaje mi się, że czarne najlepiej pasuje ;)

Czarne,ale które? Są dwa odcienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EmCii

O 4 mi chodziło, przezroczysty to chyba numer 3 tylko dobrze wygląda. Jak ktoś to kupi to niech wstawi real photo w wyższej roździelczości :) Jeśli kupię w wakacje Evo 3D to pewnie też zakupię to lub to mesh case.

Edytowane przez EmCii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gitto

Która folie Brando lepiej wziąć - ultra clear czy matową? Czy naprawdę można ją zdejmować i nakładać kilka razy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Która folie Brando lepiej wziąć - ultra clear czy matową? Czy naprawdę można ją zdejmować i nakładać kilka razy?

Jeżeli koniecznie chcesz brando to weź matową lepiej spisuje się na zewnątrz gdy telefon masz w słońcu (lepiej widać to co jest na wyświetlaczu). Ja moge ci polecić folię 3M. Są tańsze a spisują się tak samo jak Brando. Za cenę 10-15zł masz 2 szt. foli dokładnie wyciętych pod wymiar wyświetlacza w twoim telefonie. Są też folie 3M matowe. Cena ta sama ilość sztuk również.

Decyzja należy teraz do Ciebie czy Brando czy coś innego. Każda folia jakoś zabezpiecza wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    O 4 mi chodziło, przezroczysty to chyba numer 3 tylko dobrze wygląda. Jak ktoś to kupi to niech wstawi real photo w wyższej roździelczości :) Jeśli kupię w wakacje Evo 3D to pewnie też zakupię to lub to mesh case.

Dziś zamawiam, jak przyjdzie to dam fotki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Co do brando to ja bym polecał chyba zwykła. Matowa lepiej spisuje sie na zewnątrz, ale w pomieszczeniach i w ciemności pogarsza obraz. Znaczy może przeszkadzać. Robi na ekranie taka kaszke która sie mieni na kolorowo. Jest ona polecana gdy więcej używamy telefonu na zewnątrz niż w pomieszczeniach. Jeżeli nie to lepiej zwykła niż matowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gitto

Z ta zwykłą widoczność na słońcu jest taka sama jak bez niej, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Chyba tak. Ogólnie folię przepuszczają chyba jakieś 98% światła z ekranu. Więc powinno być jak bez folii, bo w słońcu liczy sie jasność wyświetlacza. A ten jest jasny w evo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matw4

Chciałbym dziś zamówić sobie folie Brando Ultra clear, lecz nie mam żadnej na allegro. I moje pytanie, opłaca się brać ultra clear i czy macię jakieś pewne zródło ? Jak na razie znalazłem tylko taki sklep : Akcesoria :: Folie ochronne :: Folia Brando HTC EVO 3D - Ultra Clear.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi