Skocz do zawartości
Wajar

Folia i ochronka (case)

Rekomendowane odpowiedzi

sholva
    Chciałbym dziś zamówić sobie folie Brando Ultra clear, lecz nie mam żadnej na allegro. I moje pytanie, opłaca się brać ultra clear i czy macię jakieś pewne zródło ? Jak na razie znalazłem tylko taki sklep : Akcesoria :: Folie ochronne :: Folia Brando HTC EVO 3D - Ultra Clear.

Ja kupiłem w mediapart.redcart.pl mają taniej, jednakże zamówiłem 4, a do dziś jeszcze nie przyszła :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Czy oplaca sie brando. Na pewno sa bardzo trwale, nie rysuja sie tak. Inne moga miec szybko mikro ryski, a na brando musi juz byc cos bardziej twardego zeby zarysowac, np przejechanie po piasku. Jednak mozna kupic tansza i tragedii nie bedzie. Best- guard robi dobre folie calkiem. Jednak wyciecie na jednej krawedzi moze byc gorsze niz brando. Ja pod swiatlo widzialem jedna krawedz ktora musiala byc wycieta jakos mechanicznie jakby tepa maszyna, jednak nie przeszkadzalo mi to.

Uwazam ze brando sa ciut drogie, jak szkoda kasy to w tej cenie chcialoby sie miec dwie a nie jedna. Jednak sa bardzo trwale, mozna je zakladac wiele razy. Uzywalem na zmiane brando matowa i best guard zwykla (zwykla na zime, na wiosne matowa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeii

Witam. Jutro prawdopodobnie odbiorę Evo od kuriera i chcę zamówić case. Zależy mi, żeby case nie pogrubiał zbytnio telefonu. Który będzie najlepszym wyborem:

1. HTC EVO 3D | S-LINE CASE: Mocne ETUI + 2x FOLIA (2400385229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. ETUI SILIKON -EVO 3D -SENSATION /XE -DESIRE S /HD (2385625188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy może jeszcze coś innego? Bo przeczytałem cały temat i ogłupiałem już.

Jeszcze mam pytanie nie zakładając nowego tematu. Znalazłem takie baterie:

1.BATERIA M-LIFE DO HTC EVO 3D 2000MAH (2387000701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2.Bateria ANDIDA HTC EVO 3D BG86100 2000mAh (2346019702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy jako zamiennik co jakiś czas nadawałaby się jakaś z tych baterii? Czy lepiej kupić orginał HTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Xeii, koledzy wyżej mówili, że S-Line sprawuje się całkiem nieźle (ja osobiście używam oryginalnego silikonu od HTC i też jestem zadowolony... a zresztą - przejrzyj ten temat). Co do baterii - nie warto się ładować w jakieś baterie nieznanych firm, prawdopodobnie mimo większej pojemności będą trzymać krócej. Lepiej zainwestować w oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lopez07
    2. ETUI SILIKON -EVO 3D -SENSATION /XE -DESIRE S /HD (2385625188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Ja mam właśnie to Etui i powiem , że mimo łatwego brudzenia się dobrze chroni telefon i zbytnio go nie pogrubia ani nie sprawia , że jest dużo cięższy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sholva

Właśnie miałem tel. z mediapart.redcart.pl, że starali się zamówić folie Brando, ale już ich nie produkują :o I tak mnie przetrzymali 8 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam swojego evo od marca i nie mam na nim ani jednej ryski, a nie nosilem na nim folii na ekran.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak jak seks bez zabezpieczenia ;-) jak już będziesz miał rysę to będziesz płakać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam oj tam :-P nie wiem czy przypadkiem evo z angli nie miały gorilla glass już

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi