Skocz do zawartości
miziel

Ściągnięcie SIMLOCKA w Defy oraz Defy+ za darmo! Update dla JB 18.10+

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

wgraj, włącz, wyłącz do recovery wgraj moją paczkę co jest 2 posty wyżej :) Mi działa ;p

---------- Post dołączono o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

ew pamiętaj o wipe dalvik bo to jest za rozruch odpowiedzialne ;:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, po pierwszym restarcie już bez simlocka pokazuje mi się okienko "...Android jest uaktualniany" pokazuje liczbę 124 aplikacji i gdy dochodzi do końca pokazuje się "...uruchamianie aplikacji" (i trwa to w nieskończoność) ile to może trwać?, może być to spowodowane zdjęciem simlocka ? możliwy "loop" ? dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo tylko że 86 aplikacji po wgraniu ostatniej paczki na ICS. ale tylko chwile ładował się na uruchamianiu aplikacji i wszystko śmiga bez simlocka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

wyjmij baterię, wipe cashe i dalvik i od nowa, albo tylko ja wyjmij ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżli kto jest zainteresowany zdjęciem simlocka na CM10 (JB) to wyglada to tak samo jak w ICS czyli wklejenie bp_ptc do system/bin i nadanie uprawnien oraz dodanie wpisu do init.mapphone_umt.rc ( w system/bootmenu/2nd-init ) nad wpisem dla nvm-daemon. Wpis wyglada takze jak w ICS czyli:

service bp-ptc system/bin/bp_ptc

class main

user root

group root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Świeżo przetestowane:

-Build Quarxa z 16 ma juz inny plik init

-Jeżeli ręcznie wyedytujemy plik init-mapphone oraz dodamy bp ptc bezpośrednio w paczce z nowym romem to wszytsko będzie działać. Polecam do tego celu totalcommandera. Sam przed chwilątak zrobiłem i chyba wygodniej tak zrobić niż kombinować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krysys

Sim-lock zdjęty na ICS metoda co wyżej + wgrany sbf EPU93_U_00.59.01.rar. Gdzieś czytałem na forum xda ze mozna flashowac bez problemu. W razie czego załączam plik do posta

EPU93_U_00.59.01.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja nie jestem w stanie sobie poradzić. Robię tak jak w pierwszym wątku, pierwszym sposobem. na karcie mam stock... i gdy daję custom recovery i instal zip from sd card to nie potrafi się połączyć z kartą i wali błędami... Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

jakieś błedy na karcie masz (ew złe formatowanie cyz coś), zgraj wszystko na kompa i sformatuj ją od nowa najlepiej własnie z poziomu recovery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakieś błedy na karcie masz (ew złe formatowanie cyz coś), zgraj wszystko na kompa i sformatuj ją od nowa najlepiej własnie z poziomu recovery :)

No właśnie sformatować też nie pozwala, ani z windowsa ani z poziomu recovery. Ale po reboocie kartę widzi normalnie, do plików jest dostęp...

udało mi się sformatować kartę totalcommanderem. Nic to nie zmieniło. Z poziomu bootmenu nie ma dostępu do karty sd...

Edytowane przez Kabal_Poland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi