Skocz do zawartości
miziel

Ściągnięcie SIMLOCKA w Defy oraz Defy+ za darmo! Update dla JB 18.10+

Rekomendowane odpowiedzi

witam.żadnym sposobem nie idzie ;( czy możliwe że dla tego że licznik kodów zablokowany????cały czas pyta o kod

---------- Post dołączono o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

nie działa żadnym sposobem na kernel cm9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o pomoc walczę z moim dafi+ od kilku dni. Po włożeniu karty pisze "Telefon został zablokowany. Skontaktuj się z dostawcą usług. Dozwolone są tylko połączenia alarmowe" Telefon został sprowadzony z chin miał system miui postanowiłem od razu zmienić system na cm10 niestety nie udało się i ledwie uruchomiłem go na systemie 45.0.2310.MB526.NonEFIGSRetail.en.EU a w nim taka niespodzianka spoczynku myślałem że ma blokadę sim ale stosuje 2 sposób i nie działa.

Android: 236

Wersja pasma: EPU93_U_00.06.03

Jądro : 2.6.32.9-ge281b6e

Okazał sie że to jednak sim lock dopiero jak wrzuciłem WajkIUI_multilang_3.1.27_Plus to chciał simlocka. A simloka udało mi sie zdjąć dzieki baseband EPU_U_00.59.01 i GB_Defy_softunlock_v1.3(EPU_U_00.59.01)

opis znalazłem tu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1483297

Edytowane przez Rigelll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lazur

Klubowicze, czy komuś się udało ściągnąć SILOCK na CyanogenMod 7.2 stable w radio w wersji: EPU93_U_00.59.01 ??? Bo kiedy próbuje zainstalować ten patch co podaje kolega wyżej, to wywala błąd o komunikacie: : E: Cant open /sdcard/CM Defy SIMLOCK.zip (bad), a następnie Instalation aborted....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi