Skocz do zawartości
miziel

Ściągnięcie SIMLOCKA w Defy oraz Defy+ za darmo! Update dla JB 18.10+

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

Spróbuj ręcznie wyedytowac plik, możliwe, ze fuzz wprowadził jakies zmiany w init.mapphone i dlatego się gryzie :)

---------- Post dołączono o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

PS też jestem teraz w play i jest naprawdę miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xilon

wgrywając cm7 dla defy+ od quarxa, brać paczke cm ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

tak powinna działać bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xilon

otóż nie działa, ani na tym ani na innej wersji, podziałał 2 sposób który uratował mnie bo o godzinie 00:00 załącza mi się play na drugiej simce. udało się, najważniejsze ;) wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Jak mówiłem w deweloperzy czasem zmieniaja coś w plikach init.mapphone a moje paczki polegają na podmianie tego pliku na plik zmieniony przeze mnie z jakieś tam starszej wersji, nie jestem w stanie robić tego dla każdej zmiany z osobna dla każdego systemu i każdego wydania w zależności gdzie co zmienią:) Kiedyś po prostu plik ten był nieruszany przez kilka wydań to sie opłacało :)

Dodam taką uwagę dla każdego chcącego:

1.Bierzecie paczkę dla swoje systemu z posta nr 1

2. owieracie ją czymkolwiek (winrar, TotalCommander, etc, w tc na pewno to działa)

3. podmieniacie w system/bootmenu/2nd.init będacy w paczce plik na wyedytowany plik z waszego telefonu

4 macie swoją paczkę do recovery ;) dodam to na dniach do pierwszego posta :)

pZdr!

---------- Post dołączono o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

i jescze jedno, jak macie zrootowany telefon programem mifileexplorer (do znalezienia na necie port z miui) przy udostępnieniu po ftp można bez problemu skopiować plik init. mapphone, nasepnie zrobić co wyżej paczkę przez tego samego ftpa albo przez bt wysłać na telefon i bez grzebania w plikach za pomoca telefonu mamy wszytsko łądnie pięknie i prosto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kangus

Witam

Czy po postawienu systemu od nowa simlock wraca? Chodzi mi o to czy jak sie wgra froyo oryginalne to mozna spokojnie oddac telefon na gwarancje bez stresu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

tak :) tylko musisz na nowo przez RSD wgrac bo nie jestem pewien czy zwykłym reset do fabrycznych wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość reuploadu paczki ICS2 bo jedynka mi nie dziala. ROM od Quarx'a 26.05

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

zechciej zajrzeć stronę wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zainstalowaniu paczki system zawiesza sie na logo CM9, po edycji plików to samo. Wgrałem również init.mapphone_umts od marcin2010 i również to samo, wcześniej na CM 7 nie mialem takich problemów. Macie jeszcze jakies pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi