Skocz do zawartości
shrek76

Słuchawki do wyboru, proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Chcę kupić słuchawki, tylko nie wiem, które się będą lepiej sprawiać, chodzi o bezprzewodowe do ArcS.

Przyglądam się tym poniżej:

• Sennheiser VMX100
    • Sennheiser MM200
    • oraz kombinację zestawu SE MW600 plus do tego SENNHEISER IE6 lub DENON AHC 710 lub KLIPSCH Custom 3.

Czy taka kombinacja będzie działała?

Zaznaczę, że z przewodowych mam KLIPSCH IMAGE ONE, ale chcę dokanałowe przez bluetooth.

Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem w ogóle nie warto kupować słuchawek bluetooth. Tragiczna jakość dźwięku w porównaniu ze słuchawkami przewodowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcesz słuchać muzyki z porządną jakością to kup dobre słuchawki przewodowe, bo te bluetooth się nie sprawdzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciałem zaśmiecać forum a więc pisze tu z zapytaniem. Czy słuchawki na uszy takie duże (chciałem zakupić takie SONY MDR-PQ2) będą pobierały więcej baterii może ktoś może pochwalić się tymi podanymi wyżej jak z jakością czy warto je wybrać no i pobór baterii na Arc S?? Jeśli są jakieś lepsze w cenie tych SONY MDR-PQ2 proszę pisać jakie będą lepsze lub propozycję z góry bardzo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będą ci więcej mocy pobierać to nie mam pojęcia , ale o wiele tańsze i (lepsze?) są słuchawki Sennheiser HD 201 ;)

Edytowane przez Insert12345

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Sennheiser HD 407,bardzo polecam i są tanie,do jakiś 90 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie 407 mają ciulowy wygląd w porównaniu do 201 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie chciałem zaśmiecać forum a więc pisze tu z zapytaniem. Czy słuchawki na uszy takie duże (chciałem zakupić takie SONY MDR-PQ2) będą pobierały więcej baterii może ktoś może pochwalić się tymi podanymi wyżej jak z jakością czy warto je wybrać no i pobór baterii na Arc S?? Jeśli są jakieś lepsze w cenie tych SONY MDR-PQ2 proszę pisać jakie będą lepsze lub propozycję z góry bardzo dziękuje

Czy pobierają więcej baterii? Dziennie słucham minimalnie godzinę muzyki na słuchawkach i nie zauważyłem jakiejś tragicznej absorpcji baterii.

Przesiadłem się z oryginalnych słuchawek od arc s na Creative'y Aurvana Live i różnica w jakości jest ogromna ;)

Poczytaj sobie o tych Creativach opinie. W tym przedziale cenowym chyba lepszych nie znajdziesz :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m310ax

ja posiadam słuchawki Sennheiser CX300II, słuchawki się sprawują wyśmienicie w połączeniu z PowerAmp, odpowiednimi ustawieniami korektora, dźwięk jest czysty bez szumów(ale to też zależy od jakości utworu), bas jest bardziej odczuwalny niż słyszalny, świetnie tłumią szumy i odgłosy z zewnątrz.

Odpuść sobie słuchawki na bluetooth, strasznie stracisz na jakości dźwięku.

Pozdrawiam Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HD201 to wg. mnie bardzo słabe słuchawki w swojej cenie. Polecam w tej cenie posłuchać gdzieś Philipsa shp5401 i Superlux HD681.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi