Skocz do zawartości
shrek76

Słuchawki do wyboru, proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Sennheizery cx400 i śmigają aż miło w połączeniu z power ampem robia bajkę dajesz głośność do końca i nie ma świata poza muzyką:D

Nigdy nie pożałuje pieniedzy na nie wydane niezły bas, ładne gitarki tony się nie zagłuszają i scena muzyczna za którą zbierają pochwały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam słuchawki MH1 LiveSound i powiem, że to są słuchawki do Arca. Posiadają pilot z obsługą ostwarzaczy muzycznych i w dodatku mają dobrze zrównoważone pasmo do elektroniki SE i tutaj chyba nie przebiją się jakieś Senki czy jakieś Creative (o matko !). Parametry podawane na stronach raczej się zgadzają pasmo, dynamika. Tutaj właśnie te polecam, ale ze sprawdzonych źródeł. Allegro chyba raczej odpada. Jednak ocena słuchawek jest raczej oceną subiektywną i jak sam nie posłuchasz to nikt Ci nie jest w stanie doradzić słuchawek.

p.s. a słuchawki za 60 zł to zamiana siekierki na kijek i te dodawane do Arca w pudełku nie są warte tej zamiany, lepiej za tą kase zaprosić kumpli na :zdrowko:

Edytowane przez zbycho_s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xem

Ja korzystałem z Creative EP-630, ale po długich testach uznałem, że te oryginalne SE są lepsze niż Creative. Sennheiser CX400 dobry wybór. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się też pod temat.

Mam słuchawki Denona AH-D400, ale nie używam ich z telefonem, bo Arc S ich oczywiście nie obsługuje >:(

Na Galaxy S2 brata wszystko pięknie. Słuchawki są połączone kabelkiem który koncówki z wyglądu ma te same co słuchawki z zestawu Arc s. Można kupić jakiś kabelek inny który z powodzeniem pozwoli mi używać tych słuchawek z moją Xperią ?

Druga sprawa to apka Denona do ich obsługi na smartfonie. Nie mogę ich połączyć bo nie wiem jak hehe. Apka ich nie wykrywa, a w routerze nawet nie wiem co zmieniać żeby stały sie widoczne w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale zgubiłem słuchawki które były w pudełku z lt18 i kupiłem MEElectronic M2 za 64 zł.Bardzo ładnie grają w połączeniu z PowerAMPem.Dla osób które szukają słuchawek do 65zł polecam ME M2 bo w tej cenie lepszych się nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz mi odsprzedać te denonki jak ci nie idą.Super grają Reloopy 5 i pilota mają ...

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi