Skocz do zawartości
Yuras

Netia na linii TP

Rekomendowane odpowiedzi

Yuras

Witam,

Mam takie pytanko. Podłączam właśnie się do Netii (na linii TP) i w tej chwili mam taki status zamówienia:

"TP SA pozytywnie zaopiniowała wniosek o podłączenie BSA "

I teraz moje pytanie - co dalej? Nie miałem przedtem neostrady (ale mam linie TP - tak jak wyżej napisałem), modem z routerem kupiłem na własną rękę i nie wiem właściwie co się dalej z tym zamówieniem dzieje:P Czy się czeka na jakąś aktywacje? Jeśli tak to ile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoń do Netii albo do TP na infolinię usług regulowanych pod 800500005, albo podaj mi numer to jutro Ci sprawdzę w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

Dobra, dzięki poczekam do jutra, a potem zrobię tak jak mówisz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alus

Pamiętam jak załatwiałem 3lata temu netie ;/

4 miesiace bez internetu, bo tp nie chciało oddać klienta, a netiii sie nie śpieszyło...

potem okazało się że tp miało stary adres w papierach(zmiana ulic), choć o dziwo rachunki przychodziły na nowe...

jak w tym roku dzwonili mi czy chcę wziąść netie, powiedziałem im ładne NIE :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

Ale to u mnie wygląda, że TP jednak już poddała się (mam nadzieję, że się nie mylę:P). Dotychczas korzystałem z radiówki, za którą płacę jeszcze 70zł za 1mbit (2 w nocy), a teraz mam mieć podobno 10 mbit za 69zł (bo na 20 nie pozwalają warunki techniczne...), więc tak czy siak to oferta kusząca.

A co do samego podłączenia - to rok temu próbowałem 4 razy. Za każdym razem tpsa odrzucała bo niby złe dane były no i się okazało, że netia ma bajzel w danych, tym razem spróbowałem ponownie, znalazł się jakiś kompetentny koleś i udało się naprostować sprawy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x