Skocz do zawartości
zigino

MIUI 2.4.20 (Android: 2.3.7) Aktualizacja: 13.05.2012

Która wg. was wersja MIUI jest/była najlepszą?  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Która wg. was wersja MIUI jest/była najlepszą?

• 2.3.2
      • 2.2.24
        0
      • 2.2.17
      • 2.2.10
        0

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie MIUI z ktorego bylem zadowolony to wersja 2.2.3, pozniej mialem jeszcze 2.2.10 oraz 2.2.24 obie bardzo rozczarowujace, posiadajace wkurzajace bugi. Teraz obczaje 2.3.2 mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino
    Może znasz takową? Bardzo byłbym wdzięczny ponieważ strasznie irytuje mnie ten nowy market totalnie niepraktyczny;/

"Root Uninstaller"(tej samej firmy) do pobrania z marketu jest to wersja free ale wystarczy, ja się pozbywam tym programem wszelkiego gó**a z softu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe MIUI jest ładne, szybkie i stabilne. Zauważyłem jednak dwie dość istotne wady, które niestety dyskwalifikują MIUI w moich oczach.

1. Czasami telefon zawiesza się jakby na GSM. Chodzi o to, że pokazuje zasięg normalnie, jednak nikt nie może się do nas dodzwonić. SMS nie wychodzą ani nie przychodzą do momentu ponownego uruchomienia telefonu. Dość poważna wada.

2. Liczyłem na dłuższy czas pracy na baterii, szczególnei zafascynowany oszczędnością energetyczną wycieku 2.3 , czy umiarkowanym poborem mocy w CM7. Tutaj niestety przy moim użytkowaniu jakieś 1,5dnia (na poprzednich softach 2.5-3dni)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nadal odtwarzanie video z internetu (youtube,ipla,tvnplayer) nie naprawione. Pod tym względem wole cyana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    solak

Witajcie na jakim kernelu jest ten rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Wszystkie wersje MIUI sa oparte o kernel Froyo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    solak

A sprawdzał ktoś działanie AutoMapy na tym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czasami telefon zawiesza się jakby na GSM

Użytkuję nowe MIUI od dłuższego czasu i nigdy nie zauważyłem podobnego problemu.

Niestety nadal odtwarzanie video z internetu (youtube,ipla,tvnplayer) nie naprawione.

Regularnie oglądam Na Wspólną na TVN Player i filmy na YT (tylko przez WiFi) i odtwarza płynnie.

Co do baterii, stosuję TASKER i dwie funkcje, które znacznie przedłużają życie baterii:

- tryb samolotu od 00:00 do 05:00

- wyłączenie przesyłu danych po zgaszeniu ekranu.

W chwili pisania tego tekstu dochodzę do skrajnego max dla MIUI - 2,5 dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zigino
    Napisano (edytowane)
    Użytkuję nowe MIUI od dłuższego czasu i nigdy nie zauważyłem podobnego problemu.

Regularnie oglądam Na Wspólną na TVN Player i filmy na YT (tylko przez WiFi) i odtwarza płynnie.

Co do baterii, stosuję TASKER i dwie funkcje, które znacznie przedłużają życie baterii:

Ja również nie mam żadnych problemów z tym romem a używam miui nie od aktualnej wersji a już od bardzo dawna..

A sprawdzał ktoś działanie AutoMapy na tym romie?

Na poprzedniej wersji nie działało, ale sprawdzę

co do Automapy na MIUI itp

(z innego forum)Wg. specyfikacji producenta wersja ta działa na androidzie 2.1 2.2. 2.3 z czego to 2.3 to pojęcie względne gdyż jest 2.3.x od 0 do 7 i jak na dzień dzisiejszy 2.3.7 nie działa, a na nim oparty jest CM oraz MIUI najnowszy. Nie piszcie o ICS (4.0) bo nie pojdzie. Możecie próbować, ale nie mówcie później, że wam nie chodzi.
    Edytowane przez zigino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem odtwarza płynnie ale tylko do czasu wciśnięcia pauzy lub przewinięciu materiału potem występuje rozjechanie obrazu z dźwiękiem i to dosyc sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi