Skocz do zawartości
woyteck

Bateria 2300mAh dla G1

Rekomendowane odpowiedzi

zbiecik

Akumulator mozna rozladowac do konca a pozniej naladowac,nie znam przypadku zeby sie nie dalo,chyba ze jest stary i stracil swoja pojemnosc.

Przepraszam za brak polskich literek pisze z g1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Nie wiem jak u was ale u mnie najbardziej bateria leci w dól przy internecie... Może być włączony GPS, film, gry, mp3 cokolwiek i tak nie żre baterii jak net. Jeszcze jak stoi spokojnie i nic nie pobiera to da się strawić ale wystarczy wejść na stronę jakąś nieważne czy przez WiFi, 2G czy 3G to leci w tepiej 10 % na 5 min... Przy czym to jest otwarcie np 2 stron... Porażka totalna. Potem aparat i rozmowy w następnej kolejności żrą baterię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Izaker

Mnie boli to ze ladowarka tak wolno laduje. Zdarzylo mi sie ze siedzialem na necie i puszczalem muzyke i z podepnieta ladowarka i tak spadala bateria O_o

Nie chce wiedziec co maja ludzie w samochodzie kiedy laduja z gniazda zapalniczki i uzywaja GPSa, swoja droga sam za niedlugo dostane samochod...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba na tej baterii, bo u mnie normalnie ładuje w czasie uzywania GPS (według twojego przykładu) i po dłuższej trasie mam full batery. moze to problem z niekompatybilnościa baterii jednak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Izaker

Kierowalem sie postem ktorego kiedys przeczytalem, kolesiowi spadala bateria mimo ladowania przy GPSie. Moze to wina ladowarki z Allegro za 3zl bo takie widzialem :P

Mam nadzieje ze tak nie bedzie u mnie. To o czym pisalem zdazylo sie raz, teraz normalnie siedze na necie i laduje, wiec chyba problem zazegnany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi