Skocz do zawartości
Ramelov

ROOT [ICS] Rootowanie bez fleszowania kernela i bez konieczności połączenia z PC

Rekomendowane odpowiedzi

gonzolak ty chcesz wrzucić całego custom roma czy tylko taka paczkę CyanogenMod Downloads (do takiej paczki to chyba jednak root najpierw) bądź taką do miui. Nie znam się ale patrząc po rozmiarze to tylko pliki które się dodają/nadpisują jak mod typu crt off. Czy jak sobie taką paczkę wrzucę to jakieś trójkąta i inne zło przeciw gwarancyjne wyskoczy?

Edytowane przez omen969

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy..przepraszam za być może głupie pytanie ale pierwszy raz instalować będę custom roma. Czy tą metodą mogę zainstalować Cyanogenmoda9? A jeśli tak to poproszę Was o "poprowadzenie za rączkę" w podpunkcikach oczywiście pomijając te z pierwszego postu :) Posiadam sgs2 ze stockowym ICS LPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chcialem sie dowiedziec czegos na temat tego roota

owszem dziala i bardzo mi sie to podoba ale jak to wplywa na karnel

no bo na np sgs rootowanie polegalo na przerobieniu kernela i teraz albo byl to cfroot albo juz jakis typu speedmod czy semaphore

jednak kazde wydanie roomu wymagalo nowego cfroota czyli opartego na jadrze z danego roomu a tu do kazdego roomu jest taki sam root

czy to ze jest to ten sam kernel moze wplywac w jakims stopniu na stabilnosc telefonu??

przede wszystkim zalerzy mi na jaknajmniejszej ingerencji w system root jest mi tylko potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jarott

no dobra, wgrałem krok po kroku tak jak w pierwszym poście, i totalnie nic się nie zmieniło. wersja systemu LPS. ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty chyba nie wiesz co robiłeś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    juh

Czy dzięki tej metodzie będę mógł podmienić klienta poczty Gmail na wersję z czarnym motywem. Aktualnie tejo nie mogę bo nie mam uprawnień taki komunikat dostaje.

Wysłane z mojego Galaxy SII za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pytanko "bez flashowania kernela" oznacza że nie namiesza mi w kernelu i go nie zmieni ??

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak nie namiesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLU
    Napisano (edytowane)

Panowie, próbowałem już wszystkiego, formatowania karty (pod FAT i NTFS) ale dalej jej nie widzi i wyskakuje błąd w 3e: "E: failed to mount /sdcard (No such file or directory)".

Nie mam pomysłów co dalej robić... Pomóżcie proszę.

EDIT:

Sformatowałem kartę do NTFS, telefon odczytał błędny system plików i sformatowałem tym razem z poziomu telefonu i odczytało kartę w 3e. Jaja.

Pozdrawiam!

Edytowane przez KLU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi