Skocz do zawartości
ankasl85

Wgrywanie CM7 Krok po kroku Dla Lark FreeMe 70.2

Rekomendowane odpowiedzi

witam, bardzo prosiłbym o tego backupa do 70.2, mój się sypnął po jednym użyciu i teraz mam problem, używam stockowego kyrosa ale nie ma on obsługi modemów 3g a teraz jest mi to potrzebne, z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zrobiłam wielką paczke wszystkich plików ktore są potrzebne do wgrania cmw5 & cmg7 moj upload

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adin23

Jest możliwość wgrania ICSa na Larka 70.2? Pojawi się taka możliwość wraz z nadejściem nowego Cyanogenmoda? Czy raczej nie ma co na to liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc.

Nie mogę nigdzie znaleźć sterow do Windows 7 64 bit, ma ktoś może jasiek namiar?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ics-a na naszego larka najprawdopodobniej nigdy nie będzie . a co do sterowników to jakie te stery ci potrzebne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś pod windowsa 7 64bity nie nie moge znalezc jak juz cos znajde to nie działa. Nawet w Larku mi powiedzili ze nie mapod 64 Bity

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co wynika niby pokazał się jakiś ics na corbiego 7022 ale niestety jeszcze nie testowałam czy on działa czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nexeh
    z tego co wynika niby pokazał się jakiś ics na corbiego 7022 ale niestety jeszcze nie testowałam czy on działa czy nie

Udało mi się go wgrać na larka 70.2, ale niestety, prawie żadna aplikacja nie wykrywa zgodności z tabletem, nawet te które działały wcześniej.

Jak ktoś może podać to bym poprosił o backup 2.3.7, bo bez aplikacji nic nie zrobię, a jak wgrywam certyfikaty zgodności z aplikacjami to tablet nie chce się uruchomić, ponieważ jest w trybie "Fastboot Mode", którego nie potrafię wyłączyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chalwa

Zanim zacznę eksperyment z instalowaniem CM7 chciałbym się dowiedzieć czy jest już może jakieś rozwiązanie na to żeby działa kamerka i mikrofon? Bo zależy mi na możliwości skajpowania. I czy na pewno to sa jedyne minusy CM7? Rozumiem że o ICS mogę zapomnieć na larku 70.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można wrzucić jeszcze tę paczkę z android marketem itp? Bo mnie interesuje android market bo ten link już niektualny :0

---------- Post dołączono 04-11-13 o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano 03-11-13 o 16:25 ----------

Rozwoązał ktoś problem z filmami? I można jeszcze raz wrzucić te pliki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi