Skocz do zawartości
ActiveX

[ROM] KINGDROID ELEGANCE NOTE v6.0.0 [NEW LB2] [JKAY 13.6.1 ] [BLN Support] online

Rekomendowane odpowiedzi

jeeep

Czy posiadacz 7 może sprawdzić czy działa u niego nagrywanie rozmów ponieważ u mnie nie działa.A tak na marginesie uważam że to jest najlepszy romik jaki w ogóle się pojawił na forum / nie tylko to jest moje zdanie jest ogrom ludzi, którzy tez sobie chwalą/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR
    Czy posiadacz 7 może sprawdzić czy działa u niego nagrywanie rozmów ponieważ u mnie nie działa.A tak na marginesie uważam że to jest najlepszy romik jaki w ogóle się pojawił na forum / nie tylko to jest moje zdanie jest ogrom ludzi, którzy tez sobie chwalą/.

testuje ten romik juz drugi dzień i jestem bardzo zadowolony, co do nagrywania u mnie także nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

potwierdzam nie działa, w ograniczony sposób radzi sobie z tym Total Recal, zawsze któraś strona znacznie ciszej choć pierwsze poprawne ustawienie nagrywa bardzo dobrze, po czasie niestety się to przestawia i nie wiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Mi też nie działa nagrywanie . Też mi się podoba rom nie byłem przekonany co do abyss kernel 4,2 ale ten jest jakoś zoptymalizowany i się nie grzeje i bateria nawet mnie zaskakuje.

Ktoś widział zipa z call rec mod ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Na xda jest poruszony ten temat i tak mysle że w któtce sie sprawa wyjasni. A tak na marginesie to podobno na romach LC1 jest problem z nagrywaniem rozmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi bateria trzyma tyle.. A jeśli chodzi o atutu to mam max 6200pkt na kernelu franco 8 gdzie na wbudowanym do kingdroid mialem 6480 franco chodzi szybko ale mam wrażenie że ciut krócej .

Ps. Ktoś ma problem z kupieniem na markecie czegoś ? Taki mam komunikat :-(

Ja dzisiaj zainstalowałem pierwszy raz ten rom od razu V7 i nie mogę nawet Angry birds ściągnąć. Błąd nr 492. Nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR

dość fajny mod do v7 dzięki któremu można operować telefonem całkowicie w poziomie lub też pionie w zależności od położenia telefonu, dodatkowo można także ułożyć aplikacje alfabetycznie

http://content.wuala.com/contents/kingdroid/Extras/KingDroid_TouchWiz_Launcher_Themed.zip

( instalacja przez recovery )

[ATTACH=CONFIG]15057[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]15058[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]15059[/ATTACH]

Edytowane przez AdamR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dzisiaj zainstalowałem pierwszy raz ten rom od razu V7 i nie mogę nawet Angry birds ściągnąć. Błąd nr 492. Nie wiem o co chodzi

Wszystko ok. Wystarczyło reboot telefonu.

Dlaczego w Google Play moje aplikacje, które miałem wcześniej kupione, teraz są znowu do kupienia??? Miałem Dead Space a teraz muszę go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Ja mam wszystko co miałem kupione w markecie. Mam za to inny problem nie mogę wyłączyć zdalnej kontroli telefonu proszę was o sprawdzenie tego u was na sofcie v7 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na tym romie v7 działa przewijanie np: w kontaktach .

Na starszej wersji nieco szarpało -nie było tak płynnie jak np: w Checkromie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi