Skocz do zawartości
ActiveX

[ROM] KINGDROID ELEGANCE NOTE v6.0.0 [NEW LB2] [JKAY 13.6.1 ] [BLN Support] online

Rekomendowane odpowiedzi

Piron

Mam pytanie dotyczące kernela w tym ROMie. Przed instalacją wykonałem pełne "wipe" i obecnie mam 2.6.35 ver.4.2 abyssnote. Niestety na tym kernelu Note strasznie się grzeje. Nie wiem czy to jest ta wersja Final. Nie wiem który jest lepszy Franko 7 czy AbyssNote, co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamR
    Mam pytanie dotyczące kernela w tym ROMie. Przed instalacją wykonałem pełne "wipe" i obecnie mam 2.6.35 ver.4.2 abyssnote. Niestety na tym kernelu Note strasznie się grzeje. Nie wiem czy to jest ta wersja Final. Nie wiem który jest lepszy Franko 7 czy AbyssNote, co radzicie?

cały czas uważałem że jednak franco 7 jest lepszy od abyss 4.2 jednak zmieniłem zdanie i powróciłem do abyss po wcześniejszym wyczyszczeniu pozostałości po kernelu franco i jestem bardzo zadowolony z 4.2 i wcale się nie grzeje.spróbuj wrzucić abyss 4.2 osobno przez recovery i powinno być oki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qbiakk
    Wszystko ok. Wystarczyło reboot telefonu.

Dlaczego w Google Play moje aplikacje, które miałem wcześniej kupione, teraz są znowu do kupienia??? Miałem Dead Space a teraz muszę go kupić.

ja tez mialem ten problem, po fixie marketu poprzez titanium backap (ale wersje pro), wrocilo wszystko do normy

---------- Post dołączono o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

dość fajny mod do v7 dzięki któremu można operować telefonem całkowicie w poziomie lub też pionie w zależności od położenia telefonu, dodatkowo można także ułożyć aplikacje alfabetycznie

http://content.wuala.com/contents/kingdroid/Extras/KingDroid_TouchWiz_Launcher_Themed.zip

( instalacja przez recovery )

[ATTACH=CONFIG]15057[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]15058[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]15059[/ATTACH]

ooo jestes kozak dla mnie :) szukalem tego od kiedy SGN'a mam :) dziala jak trzeba! polecam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    Zamieszczone przez AdamR

dość fajny mod do v7 dzięki któremu można operować telefonem całkowicie w poziomie lub też pionie w zależności od położenia telefonu, dodatkowo można także ułożyć aplikacje alfabetycznie

http://content.wuala.com/contents/ki...her_Themed.zip

( instalacja przez recovery )

Załącznik 15057

Załącznik 15058

Załącznik 15059

ooo jestes kozak dla mnie szukalem tego od kiedy SGN'a mam dziala jak trzeba! polecam !

mam wrażenie że mi to zamula telefon i już tego nieużywam.

cały czas uważałem że jednak franco 7 jest lepszy od abyss 4.2 jednak zmieniłem zdanie i powróciłem do abyss po wcześniejszym wyczyszczeniu pozostałości po kernelu franco i jestem bardzo zadowolony z 4.2 i wcale się nie grzeje.spróbuj wrzucić abyss 4.2 osobno przez recovery i powinno być oki

też jak wgrywałem do wersji kingdroid v5,4 to mi abyssnote 4.2 się nie podobał ze względu na baterię i temperaturę ale od v7 zmieniłem zdanie i również przy nim pozostałem dobrze że się powstrzymałem od wgrywania od razu franco 9

bateria na Kingdroid elegance v7 trzyma mi lekko 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba link Kingdroida 7 z serwisu wuala nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem rano ten rom, najnowsza wersje 7. Co jakiś czas znika mi z pulpitu ikona marketu, odinstalowuje się. Instaluje na nowo, jakiś czas jest ok i znowu to samo, muszę zainstalować z instalki apk. Mieliście coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem rano ten rom, najnowsza wersje 7. Co jakiś czas znika mi z pulpitu ikona marketu, odinstalowuje się. Instaluje na nowo, jakiś czas jest ok i znowu to samo, muszę zainstalować z instalki apk. Mieliście coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

Poszukaj czy nie masz przypadkiem google play w aplikacjach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrestartowałem telefon kilka godzi temu i narazie nic takiego się nie pojawiło, więc wygląda na to ze wystarczył reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi