Skocz do zawartości
xbonio

Słabe podświetlanie ekranu, ciemny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

xbonio

Cześć.

Mój problem polega na tym, że z dnia na dzieñ coś stało siê z podświetlaniem ekranu - jest bardzo słabe, ledwo coś widać.

Robiłem wipe, wrzucałem inne romy ale nawet fastboot jest ciemny ;( pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwis. Pisz do HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbonio

hmm, mialem nadzieje ze nue skoncze w serwisie ;(

a jakis chociaz pomysl co to noze byc? tel byl tylko podlaczony pod oryg. ladowarke...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Może czujnik światła a może podświetlenie szwankuje, pomysłów może być wiele ale w Twojej sytuacji to trzeba słać do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xbonio

Super, dzięki za porady. Myślicie, że może mieć znaczenie to, że wcześniej telefon mi spadł gdzieś z 30cm na ziemie? I czy mogą w serwisie mi powiedzieć, że to usterka mechaniczna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to zależy czy coś się mechanicznie uszkodziło w środku... może się taśma poluzowała ta od wyświetlacza i słabo łączy i podświetlenia brak... jeśli nie ma widocznych uszkodzeń to powinni naprawić w ramach gwarancji (30 cm to dużo nie jest:) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Dziumbaski moje słodziutkie... jeśli ktoś z Was jest jasnowidzem, to poproszę na PW o informację dotyczącą planowanych numerów lotto...

Ale jeśli nie, to raczej na odległość nie będziecie w stanie w pełni i bez wątpliwości stwierdzić cóż to jest za usterka, jakiej naprawy wymaga i czy zostanie naprawiona w ramach gwarancji, czy jednak coś tam w środku się ułamało, ale tak, że nie lata i nie słychać.

Naprawa w serwisie zależy od tego, czy znajdą przyczynę w postaci usterki mechanicznej (wtedy odmówią bezpłatnej naprawy), czy nie znajdą i bez robienia problemów naprawią uszkodzoną słuchawkę.

To jednak może stwierdzić serwis, po rozkręceniu telefonu, a nie my, online'owo, nawet nie widząc na oczy jak słabe jest to podświetlenie.

Dalszą dyskusję do czasu postawienia diagnozy przez serwis uważam ze bezcelową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziumbaski moje słodziutkie... jeśli ktoś z Was jest jasnowidzem, to poproszę na PW o informację dotyczącą planowanych numerów lotto...

Ale jeśli nie, to raczej na odległość nie będziecie w stanie w pełni i bez wątpliwości stwierdzić cóż to jest za usterka, jakiej naprawy wymaga i czy zostanie naprawiona w ramach gwarancji, czy jednak coś tam w środku się ułamało, ale tak, że nie lata i nie słychać.

Naprawa w serwisie zależy od tego, czy znajdą przyczynę w postaci usterki mechanicznej (wtedy odmówią bezpłatnej naprawy), czy nie znajdą i bez robienia problemów naprawią uszkodzoną słuchawkę.

To jednak może stwierdzić serwis, po rozkręceniu telefonu, a nie my, online'owo, nawet nie widząc na oczy jak słabe jest to podświetlenie.

Dalszą dyskusję do czasu postawienia diagnozy przez serwis uważam ze bezcelową

Witam. Moim zdaniem post kolegi nie wnosi nic sensownego do dyskusji. xbonio pyta o to co mogło się stać i otrzymał sugerowane odpowiedzi. Nie wszystko należy "widzieć na oczy" Niektóre usterki można zdiagnozować online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Moim zdaniem post kolegi nie wnosi nic sensownego do dyskusji. xbonio pyta o to co mogło się stać i otrzymał sugerowane odpowiedzi. Nie wszystko należy "widzieć na oczy" Niektóre usterki można zdiagnozować online.

Nie potrzebnie odświeżyłaś temat, który jest dość stary bo z marca 2012 roku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi